Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Wózki transportowe- niezbędne dla wielu branż

W trosce o komfort pracy, ale i wygodę pracowników niezbędne jest korzystanie z wózków transportowych. Dzięki nim można przyspieszyć pracę, a jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo ludzi i mienia. Warto jeszcze zauważyć, że wózki transportowe mają zastosowanie w wielu branżach takich jak: branża samochodowa, budowlana, remontowa, transport i logistyka oraz usługi.

Wózki transportowe- postaw na jakość

Decydując się na zakup wózka transportowego należy zwrócić uwagę na jego jakość, a także precyzję wykonania. Bardzo duże znaczenie ma sam udźwig. Doskonałym wyborem są wózki do bezpiecznego transportu felg, czy opon, które wytrzymują obciążenie wynoszące 160 kg. Jednocześnie posiadają bardzo mocne koła, które poradzą sobie nawet na nierównym terenie i w trudnych warunkach. W magazynie, a także w pracach, które wymagają transportu dużych i ciężkich elementów niezbędny jest także wózek transportowy, wytrzymujący obciążenie nawet 200 kg. Kolejnym świetnym wyborem jest wózek paletowy inaczej "paleciak magazynowy". Ma on niezwykle solidną konstrukcję, zatem sprawdzi się do przewożenia palet z ładunkiem o wadze do 2500 kg. Jednocześnie jest bardzo wygodny w użytkowaniu i łatwy w obsłudze. Dzięki kołom z twardej gumy prowadzi się lekko, co ułatwia przewożenie ciężkich palet i nie jest odczuwalne dla pracownika. Jeżeli na terenie magazynu, czy warsztatu znajdują się schody to wtedy konieczne jest użycie wózka transportowego schodowego. Ma on niezwykle mocną i trwałą konstrukcję metalową, a maksymalne obciążenie wynosi 200kg. Dzięki specjalnie dopasowanym kołom jest on bardzo wygodny w użytkowaniu i prowadzeniu. Do branży usługowej np. salonu masażu polecamy wózek do transportu stołu do masażu. Posiada on mocne koła i elastyczne gumki, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.

Postaw na wygodę w pracy- wybierz wózek narzędziowy

W pracy bardzo przydatny jest także wózek narzędziowy. Jest on pojemny, a dzięki kołom zapewnia jeszcze większą wygodę. Dzięki niemu odpowiednie narzędzia masz obok siebie, co znacząco przyspiesza czas wykonywanych prac. Warto oczywiście zwrócić uwagę na jego jakość i precyzję wykonania. Kolejną zaletą jest też sama funkcjonalność. Otóż wózek może stanowić także świetny mebel warsztatowy, co także jest ułatwieniem w pracy.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium