Wyposażenie ogrodu

Bestsellery
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
29,90 zł
szt.
Elektryczna ostrzałka do noży Camry
Elektryczna ostrzałka do noży Camry
60,00 zł
szt.

Sklep wędkarski

Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Waga precyzyjna Waga precyzyjna
Producent: Mesko
Kod produktu: MS_3160
Wysyłka: 2-3 dni
Cena: 27,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wagi jubilerskie - idealne w zakładach jubilerskich i lombardach

Przeznaczeniem wagi jubilerskiej jest zważenie biżuterii, kamieni szlachetnych, numizmatów. Można jednak na niej ważyć nawet zioła. Zatem sprawdzi się nie tylko w pracowni jubilerskiej i salonie jubilerskim, ale również w sklepie zielarskim, czy lombardzie. Dzięki niej można bardzo dokładnie oszacować wartość danej rzeczy na podstawie jej ciężaru. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości modele cyfrowe, które posiadają wiele funkcji ważenia.

Wagi jubilerskie - odczyt w kilku zakresach miar

Każda cyfrowa waga jubilerska, jaką mogą Państwo zakupić w naszym sklepie umożliwia ważenie biżuterii i innych produktów w kilku jednostkach. Oczywiście podstawową jest gram, według którego można przeliczać pozostałe, takie jak karat, uncja, czy, gramy, oraz nośność, czyli dwt. W przypadku kamieni szlachetnych jak wiadomo brane są pod uwagę karaty, które wpływają na ich wartość. Z kolei w przypadku numizmatów liczą się gramy i uncje. W zależności od potrzeb można zastosować każdą z miar. Dużym udogodnieniem jest fakt, że waga jubilerska może podlegać tarowaniu, zatem przy ważeniu można odjąć wagę opakowania. W przypadku sprzedaży biżuterii czy to do lombardu czy jubilera wartość złota, a także kamieni szlachetnych jest przeliczana osobno. Zatem w przypadku kolczyków z kamieniem bądź pierścionka jest on wyciągany przy pomocy specjalistycznych narzędzi, tak, by nie został uszkodzony.

Waga jubilerska - ważenie z dużą dokładnością

Cyfrowa waga jubilerska jest bardzo dokładna i umożliwia ważenie z dokładnością do 0, 01 g. Waga wyposażona jest również w funkcję kalibrowania, gdyż z czasem pomiary mogą być obarczone pewnym marginesem błędu, jak w przypadku wszystkich urządzeń służących do wykonywania pomiarów. Waga cyfrowa zasilana jest bateriami, zatem nie trzeba podłączać jej do sieci elektrycznej, co stanowi duże udogodnienie. Możliwość ważenia przedmiotów i biżuterii w zakresie od 0, 01 do 300 g daje duże możliwości. Czytelny cyfrowy wyświetlacz umożliwia łatwe odczytanie pomiaru. Zachęcamy do zakupu profesjonalnych wag jubilerskich dostępnych w naszym sklepie twojpasaz.pl. Dzięki temu będą mogli Państwo zaoferować swoim klientom jakość usług na najwyższym poziomie.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium