Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waga bagażowa - kontroluj ciężar swojego bagażu

Walizki, których używamy są coraz większe i posiadają mnóstwo przegródek, zamków czyli miejsc do przechowywania. W związku z tym upychamy do nich tyle, ile się da. Problemem może być później uniesienie takiej walizki, szczególnie po schodach, gdzie nawet kółka niewiele nam pomogą. Zatem dla własnego zdrowia lepiej kontrolować ciężar swojego bagażu. W jaki sposób można to robić? Nie musisz używać do tego celu mało dokładnej domowej wagi, gdyż w naszej ofercie znajdziesz coś znacznie lepszego, a mianowicie waga bagażowa.

Na czym polega praca tych urządzeń?

Wagi bagażowe to bardzo małe urządzenia, które dopina się do walizki za pomocą haczyka. Oczywiście są to urządzenia elektroniczne działające na baterie. Warto zauważyć, że dostępne w naszej ofercie modele są na tyle ergonomiczne, że na wskaźniku widać stan zużycia baterii, co znacznie ułatwia użytkowanie. Błąd pomiarowy może tu wynieść zaledwie 50 g, a ważyć można bagaż nawet do 50 kg. Dbałość o regularną wymianę baterii pozwala uzyskiwać bardzo dokładne pomiary. Oczywiście po każdorazowej wymianie konieczne jest tarowanie urządzenia.

Wagi bagażowe to mały gadżet, a niezwykle przydatny dla podróżujących

Ciężar bagażu może być poważnym problemem i to nie tylko dla naszego kręgosłupa, ale przede wszystkim portfela. Decydując się na podróż samolotem trzeba bowiem zmieścić się w określonym limicie, aby nie płacić dodatkowo za nadbagaż. W takiej sytuacji wyposażenie w wagę bagażową jest na wagę złota. Ważenie jest bardzo proste, gdyż urządzenie jest doskonale wyprofilowane i wystarczy podłożyć je pod rączkę bagażu. Jego lekkie uniesienie umożliwia odczytanie wagi bagażu. Dzięki temu nie trzeba stresować się na lotnisku tym, czy bagaż nie okaże się zbyt ciężki. Zatem działanie urządzenia jest bardzo proste. Jego cena jest również atrakcyjna i niewspółmiernie mniejsza niż koszty, jakie musieliby Państwo pokryć jeśli bagaż okazałby się za ciężki w stosunku do wymagań wybranego przewoźnika. Warto zauważyć, że wagi bagażowe można nosić przy bagażu zaczepione na specjalnym haczyku. Można je także dopasować pod względem designu do walizki, czyli dobrać kolorystycznie, dzięki temu będą wyglądały jakby pochodziły z jednego kompletu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium