W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Waga bagażowa - kontroluj ciężar swojego bagażu

Walizki, których używamy są coraz większe i posiadają mnóstwo przegródek, zamków czyli miejsc do przechowywania. W związku z tym upychamy do nich tyle, ile się da. Problemem może być później uniesienie takiej walizki, szczególnie po schodach, gdzie nawet kółka niewiele nam pomogą. Zatem dla własnego zdrowia lepiej kontrolować ciężar swojego bagażu. W jaki sposób można to robić? Nie musisz używać do tego celu mało dokładnej domowej wagi, gdyż w naszej ofercie znajdziesz coś znacznie lepszego, a mianowicie waga bagażowa.

Na czym polega praca tych urządzeń?

Wagi bagażowe to bardzo małe urządzenia, które dopina się do walizki za pomocą haczyka. Oczywiście są to urządzenia elektroniczne działające na baterie. Warto zauważyć, że dostępne w naszej ofercie modele są na tyle ergonomiczne, że na wskaźniku widać stan zużycia baterii, co znacznie ułatwia użytkowanie. Błąd pomiarowy może tu wynieść zaledwie 50 g, a ważyć można bagaż nawet do 50 kg. Dbałość o regularną wymianę baterii pozwala uzyskiwać bardzo dokładne pomiary. Oczywiście po każdorazowej wymianie konieczne jest tarowanie urządzenia.

Wagi bagażowe to mały gadżet, a niezwykle przydatny dla podróżujących

Ciężar bagażu może być poważnym problemem i to nie tylko dla naszego kręgosłupa, ale przede wszystkim portfela. Decydując się na podróż samolotem trzeba bowiem zmieścić się w określonym limicie, aby nie płacić dodatkowo za nadbagaż. W takiej sytuacji wyposażenie w wagę bagażową jest na wagę złota. Ważenie jest bardzo proste, gdyż urządzenie jest doskonale wyprofilowane i wystarczy podłożyć je pod rączkę bagażu. Jego lekkie uniesienie umożliwia odczytanie wagi bagażu. Dzięki temu nie trzeba stresować się na lotnisku tym, czy bagaż nie okaże się zbyt ciężki. Zatem działanie urządzenia jest bardzo proste. Jego cena jest również atrakcyjna i niewspółmiernie mniejsza niż koszty, jakie musieliby Państwo pokryć jeśli bagaż okazałby się za ciężki w stosunku do wymagań wybranego przewoźnika. Warto zauważyć, że wagi bagażowe można nosić przy bagażu zaczepione na specjalnym haczyku. Można je także dopasować pod względem designu do walizki, czyli dobrać kolorystycznie, dzięki temu będą wyglądały jakby pochodziły z jednego kompletu.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium