Wyposażenie ogrodu

Bestsellery
Czarna hantla krótka 20 kg MOVIT
Czarna hantla krótka 20 kg MOVIT
105,00 zł
szt.
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
29,90 zł
szt.
Szklanka czaszka 300ml drinkówka
Szklanka czaszka 300ml drinkówka
19,90 zł
szt.
Zestaw hantli 2 x 20 kg MOVIT
Zestaw hantli 2 x 20 kg MOVIT
223,00 zł
szt.
Elektryczna ostrzałka do noży Camry
Elektryczna ostrzałka do noży Camry
60,00 zł
szt.
Świeca LED timer 7x13cm
Świeca LED timer 7x13cm
13,90 zł
szt.
Pawilon 3x6m magazynowa Namiot ogrodowy
Pawilon 3x6m magazynowa Namiot ogrodowy
339,90 zł
szt.

Sklep wędkarski

Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Mini studio fotograficzne - lampy softbox 40x40cm Mini studio fotograficzne - lampy softbox 40x40cm
Producent: TwójPasaż.pl
Kod produktu: V_126069196
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 512,00 zł
szt.
zobacz więcej

Tła fotograficzne - wybierz odpowiedni kolor i rozmiar, aby zdjęcia były profesjonalne

Naszą ofertę teł fotograficznych - teł do fotografii dedykujemy zarówno amatorom, którzy posiadają bardziej profesjonalny sprzęt i okazjonalnie lubią wykonywać sesje zdjęciowe, jak i profesjonalistom poszukującym akcesoriów do swoich salonów fotograficznych. To doskonały sposób na wyeksponowanie tematu fotografii, czyli najczęściej fotografowanej osoby. Daje również duże możliwości w zakresie obróbki zdjęć o czym wiedzą bardziej wtajemniczeni.

Tła fotograficzne - wybierz właściwy kolor

Niewątpliwie przy wykonywaniu sesji zdjęciowych z użyciem lamp studyjnych potrzebne jest odpowiednie, jednolite tło. Zapobiega to powstawaniu efektu chaosu na zdjęciu i rozproszeń przez niechciany drugi plan. Ponadto dzięki temu można precyzyjnie sterować światłem na zdjęciu i unika się niechcianych cieni i refleksów. Zatem wybór tła fotograficznego jest nieodzowny do studia fotograficznego, wszak mimo, że fotograf pracuje na profesjonalnych lustrzankach cyfrowych i ma możliwość wykonania nieskończenie dużej ilości zdjęć w ramach ogromnej pamięci urządzenia i ram czasowych sesji, to jednak bez zastosowania tła nawet duża ilość powtórzeń może nie wystarczyć na jedno dobre ujęcie. Ważny jest kolor tła dopasowany do sytuacji. Kolorowe tła z reguły stosowane są w przypadku techniki blue box lub green box, gdzie w programie graficznym zamieniane są na dowolne tło, którym może być wcześniej wykonane zdjęcie jakiegoś wnętrza czy pleneru. Oczywiście łatwo tu o przesadę, dlatego dobry fotograf musi dobrze do przemyśleć, aby nie powstał groteskowy efekt. Do zdjęć portretowych najlepsze są białe tła, zwłaszcza do takich przeznaczonych na dokumenty.

Rozmiar tła ma znaczenie

Ważny jest również rozmiar tła, które nie powinno być ani zbyt szerokie ani zbyt wysokie, aby zachować odpowiednie proporcje zdjęcia. Różnorodne rozmiary i kolory teł fotograficznych znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie. Wykonanie z materiału bawełnianego gwarantuje trwałość i w razie konieczności również możliwość wyprania wybranego tła, a także jego wyprasowania. Oczywiście do wybranego tła należy dobrać odpowiedni statyw, który zapewni stabilność i możliwość ustawienia go na odpowiedniej wysokości. Dzięki takim zabiegom i wprawnym oczom fotografa mogą powstać doskonałe zdjęcia.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium