Wyposażenie ogrodu

Bestsellery
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
29,90 zł
szt.
Lampa solarne ogrodowa  49 cm
Lampa solarne ogrodowa 49 cm
18,90 zł
szt.
Pawilon 3x6m magazynowa Namiot ogrodowy
Pawilon 3x6m magazynowa Namiot ogrodowy
339,90 zł
szt.
Transporter dla zwierząt XXL, czarny
Transporter dla zwierząt XXL, czarny
189,90 zł
szt.
Parasol ogrodowy 4m zielony z korbką
Parasol ogrodowy 4m zielony z korbką
350,00 zł
szt.
Dekoracyjne lustro na ścianę Rings
Dekoracyjne lustro na ścianę Rings
129,99 zł
szt.
Lampa solarna najazdowa 3 LED stalowa
Lampa solarna najazdowa 3 LED stalowa
28,90 zł
szt.

Sklep wędkarski

Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Tablica magnetyczna, tablica flipchart saturn Tablica magnetyczna, tablica flipchart saturn
Producent: TwójPasaż.pl
Kod produktu: CE_SATURN
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 267,00 zł
szt.
zobacz więcej

Tablice magnetyczne flipchart - idealne na firmowe zebrania

Najbardziej wartościowe z punktu widzenia rozwoju przedsiębiorstwa są tzw. burze mózgów. Zebrania pracowników, gdzie każdy może podać własne rozwiązanie przedstawionego problemu czy zadania i wybierane są te najlepsze, które będą wdrażane w życie pozwalają radzić sobie z wyzwaniami, które nieustannie się zmieniają i wymagają szybkich reakcji. Na takich zebraniach zespołu bardzo przydatne są biurowe akcesoria pomocnicze takie jak tablice magnetyczne flipchart.

Tablica magnetyczna flipchart - jak można ją wykorzystać?

Flipchart to tablica suchościeralna, którą można wykorzystać do zapisywania na niej pomysłów i problemów do rozwiązania. Pozwala tworzyć mapowanie strumienia wartości w formie graficznej i sposobów usprawnienia procesów. Po takiej tablicy można pisać specjalnym flamastrem i ścierać suchą gąbką bez użycia wody. Tablice suchościeralne są bardzo praktyczną pomocą w pracy biurowej. Oczywiście taka tablica dodatkowo ma powierzchnię magnetyczną. Dzięki temu przy pomocy magnesów można na niej prezentować wykresy, grafiki i inne przydatne w pracy rysunki i szkice.

Gdzie sprawdzi się tablica magnetyczna?

Przede wszystkim tablica magnetyczna może być obok projektora multimedialnego doskonałym narzędziem szkoleniowym. Można na niej zapisać ramowy plan prezentacji, który jest pomocny przy jej wygłaszaniu, a dodatkowo zwraca uwagę audytorium na jego kolejne punkty. Wynajmując salę szkoleniowa warto zatem zadbać również o wyposażenie jej w tablicę flipchart. Oczywiście tablica magnetyczna doskonale sprawdzi się w agencji reklamowej, gdzie zespół pracuje nad reklamami graficznymi, jak i pomysłami na filmy reklamowe czy uczy się pracy w systemie tzw. real-time marketingu. Wszystkie te zadania zdecydowanie pomoże zrealizować tablica magnetyczna. Warto zwrócić uwagę na jej solidną konstrukcję i ramę wykonaną z metalu. Tablica jest dość ciężka, ale przez to również stabilna. W naszym sklepie internetowym twojpasaz.pl znajdziesz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy, które pozwolą Ci zapewnić zespołowi optymalne warunki rozwoju i wypełniania swoich obowiązków. Multimedia i reklama mają tutaj niebagatelne znaczenie, a strategie dotyczące promocji można rozwijać dzięki narzędziom takim jak tablica flipchart.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium