Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Tablice magnetyczne flipchart - idealne na firmowe zebrania

Najbardziej wartościowe z punktu widzenia rozwoju przedsiębiorstwa są tzw. burze mózgów. Zebrania pracowników, gdzie każdy może podać własne rozwiązanie przedstawionego problemu czy zadania i wybierane są te najlepsze, które będą wdrażane w życie pozwalają radzić sobie z wyzwaniami, które nieustannie się zmieniają i wymagają szybkich reakcji. Na takich zebraniach zespołu bardzo przydatne są biurowe akcesoria pomocnicze takie jak tablice magnetyczne flipchart.

Tablica magnetyczna flipchart - jak można ją wykorzystać?

Flipchart to tablica suchościeralna, którą można wykorzystać do zapisywania na niej pomysłów i problemów do rozwiązania. Pozwala tworzyć mapowanie strumienia wartości w formie graficznej i sposobów usprawnienia procesów. Po takiej tablicy można pisać specjalnym flamastrem i ścierać suchą gąbką bez użycia wody. Tablice suchościeralne są bardzo praktyczną pomocą w pracy biurowej. Oczywiście taka tablica dodatkowo ma powierzchnię magnetyczną. Dzięki temu przy pomocy magnesów można na niej prezentować wykresy, grafiki i inne przydatne w pracy rysunki i szkice.

Gdzie sprawdzi się tablica magnetyczna?

Przede wszystkim tablica magnetyczna może być obok projektora multimedialnego doskonałym narzędziem szkoleniowym. Można na niej zapisać ramowy plan prezentacji, który jest pomocny przy jej wygłaszaniu, a dodatkowo zwraca uwagę audytorium na jego kolejne punkty. Wynajmując salę szkoleniowa warto zatem zadbać również o wyposażenie jej w tablicę flipchart. Oczywiście tablica magnetyczna doskonale sprawdzi się w agencji reklamowej, gdzie zespół pracuje nad reklamami graficznymi, jak i pomysłami na filmy reklamowe czy uczy się pracy w systemie tzw. real-time marketingu. Wszystkie te zadania zdecydowanie pomoże zrealizować tablica magnetyczna. Warto zwrócić uwagę na jej solidną konstrukcję i ramę wykonaną z metalu. Tablica jest dość ciężka, ale przez to również stabilna. W naszym sklepie internetowym twojpasaz.pl znajdziesz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy, które pozwolą Ci zapewnić zespołowi optymalne warunki rozwoju i wypełniania swoich obowiązków. Multimedia i reklama mają tutaj niebagatelne znaczenie, a strategie dotyczące promocji można rozwijać dzięki narzędziom takim jak tablica flipchart.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium