Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Sylwetka człowieka - ciekawy sposób na obraz

 
Człowiek to często wykorzystywany motyw na obrazach, jednak nie zawsze głównym tematem jest jego twarz, często jest to jedynie sylwetka. Zwłaszcza na obrazach bardziej nowoczesnych często głównym elementem jest zarys sylwetki, który często ma przekazywać uczucia, które chciał wyrazić jego twórca. Ciekawym sposobem jest tworzenie w ten sposób na przykład aktów, zarys sylwetki pokazuje bowiem znacznie mniej, niż obraz przedstawiający całą osobę. Dlatego też takie akty, mniej dosłowne wizualnie, są niezwykle popularne, bowiem bez problemu można je powiesić na przykład w salonie. Jednakże równie pięknie będą się prezentować w sypialni czy w salonach urody lub obiektach SPA.


Obrazy jedno czy wielokolorowe?

 
Obrazy z sylwetkami ludzi mogą być jednokolorowe lub wielokolorowe, wszystko zależy wyłącznie od ich twórcy. Bardzo często sama sylwetka jest przedstawiania w ciemnych barwach na jasnym tle, zaś pozostałe uwiecznione na obrazie elementy są w wyrazistych barwach. To wszystko tworzy ciekawą i niepowtarzalną całość, która przede wszystkim bardzo dobrze komponuje się praktycznie z każdym wnętrzem.
 
Obecnie zainteresowane takimi obrazami osoby, mają bardzo szeroki wybór, nie tylko jak mowa o ich tematyce ale również wielkościach czy właśnie kolorystyce. Jednokolorowe obrazy z sylwetkami doskonale będą się wyróżniały na tle kolorowych ścian czy dodatków, będą bowiem stanowiły w stosunku do nich dość spory kontrast. Do wnętrz utrzymanych w jednej kolorystyce, znacznie lepiej jest wybierać obrazy o szerszej gamie kolorystycznej, dzięki czemu będą nie tylko stanowiły dla mebli i innych przedmiotów kontrast, ale także będą lepiej widoczne.


W ramie czy bez ramy?

 
W przypadku wielu obrazów, które przedstawiają wyłącznie sylwetki, rama zdaniem kupujących je osób jest zbędna. Nawet jeżeli wydaje się, iż tło obrazu niejako zlewa się z kolorem ściany to i tak należy pamiętać o tym, że najważniejszym elementem jest sama sylwetka, zazwyczaj mocno odcinająca się do tła. Oczywiście jeżeli ktoś sobie życzy, może dobrać do obrazu ramę, nie powinna ona go jednak zbytnio przytłaczać. Dlatego najlepszym wyjściem będą nieduże i niezbyt mocno zdobione ramy, które nie będą odwaracać uwagi od głównego tematu obrazu.
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium