Teleskop dla dzieci Junior 40,5cm Teleskop dla dzieci Junior 40,5cm
Producent: KMTP
Kod produktu: K-S34920590
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 83,90 zł
szt.
zobacz więcej

Sprzęt Levenhuk - dla naukowców, specjalistów i pasjonatów

Sprzęt Levenhuk to urządzenia i akcesoria przeznaczone do obserwacji astronomicznych, biologicznych, a także sprzęt optyczny ułatwiający wykonywanie prac precyzyjnych. Dodatkowo składają się na niego również akcesoria przeznaczone dla dzieci, które mają budzić w nich ciekawość świata i chęć obserwacji. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości teleskopy, mikroskopy, przeznaczone do nich aparaty cyfrowe, lunety, lornetki i lupy, a ponadto akcesoria, które przydają się w terenie, jak pojemniki na owady, latarki, czy gwizdki, a także wszelkiego rodzaju adaptery i pokrowce.

Sprzęt Levenhuk - budzi ciekawość świata dziecka

Niewątpliwie dzieci mają naturalną ciekawość świata, która powinna być w nich pielęgnowana. Niezależnie czy skupia się ona na przyrodzie czy na wszechświecie można stymulować rozwój dziecka kupując mu książki popularnonaukowe dla dzieci, ale również urządzenia służące do obserwacji. Pierwszym takim urządzeniem może być lupa. W połączeniu z pojemnikiem do obserwacji owadów może stanowić doskonałe narzędzie małego entomologa. Z kolei lornetka pozwoli obserwować dziką przyrodę w lesie, a mikroskop dokładną budowę włosa dzikiego zwierzęcia odpowiednio preparowanego czy pyłku kwiatowego, bądź nawet mikroorganizmu np. pierwotniaka. Pierwszy mikroskop nie musi posiadać znacznego powiększenia, a z czasem można kupować kolejne bardziej zaawansowane modele dla młodego naukowca. Doskonałe mikroskopy Levenhuk, jak i inny wymieniony sprzęt znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu twojpasaz.pl.

Urządzenia i akcesoria Levenhuk - dla specjalistów i naukowców

W naszej ofercie znajdą Państwo również sprzęt specjalistyczny, który sprawdzi się dla numizmatyków, rękodzielników taki jak różnego rodzaju lupy z podświetleniem led. Biolodzy i laboranci mogą zakupić profesjonalny mikroskop ze znacznym powiększeniem. Osoby, które pierwsze obserwacje astronomiczne mają już za sobą mogą z kolei zainwestować w teleskopy służące do obserwacji głębokiego nieba. Warto zauważyć, że dostępny jest również osprzęt urozmaicający obserwację, taki jak aparaty cyfrowe do mikroskopów i teleskopów. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą produktów do użytku profesjonalnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium