Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Majestatyczny i delikatny, czyli słoń w pełnej odsłonie

Jednymi z największych zwierząt na ziemi z pewnością są słonie. Spotykane głównie w Afryce wzbudzają respekt poród wszystkich, którzy mieli okazje stanąć z nimi oko w oko. Jednak aby móc codziennie mierzyć się ze słoniem, nie trzeba częstych wyjazdów do ciepłych krajów. Wystarczy jedynie zadbać o odpowiedni obraz na ścianie, przedstawiający to majestatyczne zwierzę, aby można było codziennie się z nim witać. Słonie, pomimo swojej wagi i wzrostu, zaliczane są do stosunkowo łagodnych zwierząt. Dają się bez problemu oswoić, dlatego też często wykorzystywane są jako zwierzęta pomagające w codziennym życiu. Są także bardzo inteligentne, co w opinii wielu osób widać przede wszystkim w ich spojrzeniu.

Delikatny majestat afrykańskiego olbrzyma

Pomimo dużych rozmiarów, słoń postrzegany jest często jako zwierzę stosunkowo delikatne i czasem nawet bezbronne. W taki sposób właśnie dość często przedstawiane są one na obrazach. Na wielu z nich przedstawiona jest niecała sylwetka tego zwierzęcia, ale jedynie jego głowa, a punktem skupiającym uwagę są przede wszystkim oczy słonia.

Obrazy przedstawiające słonie w ich naturalnym otoczeniu to najczęściej bardzo przyjazne i ciepłe widoki, przywołujące na myśl wolność i swobodę. Słonie traktowane są w wielu kulturach jako symbol siły, a jego wizerunki umieszczane są w domach po to, aby chronić jego mieszkańców i zapewnić im mądrość i siłę tego zwierzęcia. Wprawdzie w naszej kulturze nie ma takich wierzeń, jednak przykuwające uwagę piękno słonia sprawia, że obrazy z jego wizerunkiem są często wybierane jako ciekawa ozdoba ściany.


Obraz ze słoniem do każdego wnętrza

Obrazy przedstawiające słonie są tak ciekawe, że bez problemu można je dobrać do każdego wnętrza i do każdego stylu wykorzystanego do aranżacji wnętrz. Różnorodne ich odcienie, tak samo kolorowe, jak również w odcieniach czerni i bieli, pozwalają na wyszukanie obrazu idealnego do oczekiwań poszukującej osoby. Taki obraz w odcieniach szarości i brązu doskonale sprawdzi się we wnętrzach stylizowanych na surowe i nowoczesne, stanowiąc doskonały element dekoracyjny i jednocześnie doskonale się wpisujący w ten właśnie styl. Dodatkowym elementem, który może służyć ciekawej aranżacji pomieszczenia, są obrazy w formie nieregularnych form składających się z kilku części, które razem tworzą spójną całość.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium