Sklep wędkarski

Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Siedzenia- wybierz ergonomiczne, ale i trwałe

Praca operatorów traktorów, wózków widłowych, czy maszyn budowlanych do łatwych nie należy. Wymaga się od nich precyzji, a jednocześnie szybkiego wykonania obowiązków. Należy jednak pamiętać, aby zadbać o ich komfort siedzenia i wybierać takie siedziska, które są wygodne, a jednocześnie zapewniają niezwykłą ergonomię.

Siedzenie- trwałość i wygoda są ważne

Wybierając siedziska do maszyn budowlanych, rolniczych, czy magazynowych należy zwrócić uwagę na ergonomię. Otóż powinny one zapewniać komfortowe siedzenie i jednocześnie nie obciążać kręgosłupa. Dobrym wyborem są modele piankowe, które nie odkształcają się i jednocześnie umożliwiają przyjęcie odpowiednie postawy ciała. Ponadto dobrym wyborem są również modele regulowane, które z kolei pozwalają dopasować siedzenie do swojego wzrostu i zapewniają komfortowe wykonanie swoich obowiązków. Warto jeszcze pamiętać, aby wybierać siedzenia, które powlekane są specjalnym materiałem. Otóż tutaj znaczenie ma jego jakość, która poniekąd przekłada się na łatwiejsze utrzymanie w czystości. Warto wybierać takie, które posiadają wodoodporną membranę. Również należy zwrócić uwagę na sam montaż, który powinien być w miarę prosty. Najlepiej wybierać siedzenia uniwersalne, które zdecydowanie łatwiej dopasować do sprzętu.

Fotel do traktora- wybierz to co najlepsze

Decydując się na zakup fotela do traktora warto wybrać model z cokołem. Najlepiej, aby nadawał się od do nachylonych konsol: Ford, MF, Zetor, Case, IHC, Fiat, dzięki temu jest uniwersalny. Warto jeszcze wybrać model, który posiada obicie wytrzymałe i wodoodporne. Wypełnieni stanowi tutaj specjalny materiał piankowy, dla wysokiego komfortu siedzenia. Model z naszej oferty jest zgodny z wytyczną 78/764/EWG. Warto także zwrócić uwagę na dane techniczne, gdzie ugięcie sprężyny wynosi 80 mm, a a ponadto zastosowano regulowanie wagi bezstopniowe na poziomie 50-120 kg. Można także wybrać inne siedzenie do traktora, które ma sztywne oparcie, a także kanał odpływowy wody. Dodatkową zaletą jest w tym przypadku 12 poziomów poziomej regulacji siedzenia. Takie siedzenie jest także idealne do ciągników z prostą konsolą np. Ford, MF, Zetor, Case, IHC, Fia, a czarny kolor obicia pozwala na jeszcze łatwiejsze usuwanie zabrudzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium