Menu

Fototapety

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Obraz - Rybki z morskich głębin Obraz - Rybki z morskich głębin
Producent: HomeStyle4u
Kod produktu: HSU_02911
Wysyłka: 2-3 dni
Cena: 234,00 zł
szt.
zobacz więcej


Mieszkańcy głębin na obrazach


Pomimo tego, że człowiek potrafi się przystosować do wielu sytuacji, to jednak nie wszędzie jest w stanie funkcjonować bez przeszkód. Głębie mórz i oceanów, a także rzeki to miejsca, gdzie bez odpowiedniego sprzętu nikt nie jest w stanie długo wytrzymać. Dlatego też żyjące w nich na co dzień ryby i inne stworzenia budzą w ludziach podziw i zachwyt, a jednocześnie wzbudzają pewną zazdrość, ponieważ są w stanie bez problemu tam funkcjonować. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie ryby żyjące w różnych wodach, bardzo często są tematem obrazów.


Siła i majestat morskich stworzeń

Niezwykle często na obrazach uwieczniane są ryby, które zamieszkują na co dzień niedostępna dla ludzi głębiny. Pojęcie ryby jest dość ogólnikowe, bowiem na przykład delfiny, które często pojawiają się na obrazach, w rzeczywistości są ssakami. Jednakże często klasyfikowane są właśnie jako ryby, szczególnie gdy mowa o obrazach czy zdjęciach, ze względu na fakt, że zamieszkują wody. Zwierzęta wodne wzbudzają one zachwyt i podziw.  Wieloryby na przykład osiągają niezwykle duże rozmiary i mogą przez bardzo długi czas przebywać pod wodą, mimo tego, że oddychają powietrzem. Uwiecznione na obrazach, stanowią pokaz siły natury, jak również jej potęgi i przewagi nad człowiekiem i jego wynalazkami. Dlatego też nie dziwi fakt, że z każdym rokiem rośnie ilość osób zainteresowanych zakupem takich właśnie obrazów. Doskonale nadają się one bowiem do tego, aby powiesić je praktycznie w każdym wnętrzu, dodając mu niesamowitego charakteru.


Wrażenie głębi i przestrzeni na wyciągnięcie ręki

Obrazy przedstawiające ryby w ich naturalnym środowisku, czyli pod wodą, to jednocześnie możliwość wprowadzenia do wnętrza poczucia głębi i przestrzeni. Jeżeli wybierze się większy obraz, są one niemalże na wyciągnięcie ręki. Podwodne krajobrazy i rafy dają niesamowite odczucia estetyczne, a ryby sprawiają, że człowiek patrząc na nie, czuje się niemal tak, jakby był pośród nich. Dopasowanie tych obrazów do wnętrz nie jest trudne, należy jednak brać pod uwagę ich kolorystykę. Niektóre, zwłaszcza te obrazujące ryby w głębinach, mają dość ciemne barwy. Dlatego umieszczone w niewielkich i mało nasłonecznionych pomieszczeniach, mogą dawać wrażenie przytłoczenia. Bardzo dobrze prezentują się na ścianie w kontrastowym kolorze, która pozwala znakomicie wyeksponować ich piękno.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium