Menu

Wyposażenie ogrodu

Sklep wędkarski

Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Róża - królowa kwiatów na obrazach

Kwiatami, które są wskazywane jako najpiękniejsze są od niepamiętnych czasów, są róże. Niezwykle wymagające w hodowli, potrzebują właściwej opieki, aby zakwitły. Hodowcy prześcigają się także w uzyskiwaniu nowych odmian, jeszcze piękniejszych i zniewalająco pachnących. Tym, którzy chcieliby mieć róże w swoim otoczeniu, ale nie mają możliwości hodować ich lub po prostu nie mają do tego zdolności, z pomocą przychodzą obrazy, na których te piękne kwiaty zostały uwiecznione. Dzięki takim obrazom każde wnętrze zyska wspaniały i niepowtarzalny nastrój, a z pewnością będą one przyciągać uwagę wszystkich wchodzących do pokoju osób.

Obrazy z różami - od bieli do czerni

Obrazy z motywem róż to możliwość dobrania ich pod względem kolorystycznym do swoich upodobań i dopasowania do wnętrza. W naturze kwiaty te występują w całej gamie barw, od białej, poprzez kolorowe, aż do czarnej. Dlatego tak samo szeroka gama kolorystyczna jest wykorzystywana do ich przedstawiania na obrazach. Oczywiście obraz daje znacznie więcej możliwości. Często ich twórcy stosują takie barwy jak złoto czy srebro lub niezwykłe połączenia kolorystyczne, które w naturze jednak nie są jeszcze spotykane. Do ozdobienia ścian można wybrać obraz przedstawiający pojedynczy kwiat albo bukiet róż lub nowoczesną kompozycję z tych kwiatów. Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej, w jakie przedstawiane są te kwiaty, do każdego stylu wnętrzarskiego i mebli oraz kolorystyki pozostałych dodatków można dobrać obraz w podobnych barwach lub zdecydować się na całkowicie kontrastowy.

Obraz z kwiatami - duży czy mały?

Istotną kwestią przy wybieraniu każdego obrazu do danego wnętrza jest to, jaki powinien mieć rozmiar. W wielu sytuacjach jest to uzależnione przede wszystkim od tego, jakiej wielkości jest wolna powierzchnia ściany. Jeśli potrzebujemy obraz niewielkiej wielkości, można wybrać motyw z jedną różą. Na dużym obrazie lub obrazie modułowym pięknie wyeksponujemy urodę wielu kwiatów. Gdy ma on mieć spore rozmiary, wiele osób zamiast obrazu przedstawiającego jeden kwiat wybiera takie, na których uwieczniony został bukiet róż lub kompozycja z tymi kwiatami.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych n