Menu

Fototapety

Sklep wędkarski

Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Piękna róża jako ozdoba wnętrza


Królowa kwiatów – to nazwa, która najczęściej jest określana róża. Kwiat jest bowiem niezwykle piękny, a jego hodowla wymagająca i trudna. Dlatego też od wieków wzbudza ona tak duży zachwyt i jest z pewnością jednym częściej uwiecznianych na obrazach kwiatów. Róże powiązane są z różnymi aspektami naszego życia, w każdej tematyce, zarówno gdy mowa jest o miłości, jak też gdy obrazem chcemy przekazać inne uczucia. Te kwiaty przedstawiane są zarówno jako samodzielny temat jak też stanowią jeden z wielu elementów kompozycji na obrazie. Jednak nawet w sytuacji, gdy róża ma stanowić element dodatkowy obrazu, bardzo często przyciąga uwagę na równi z innymi elementami.


Róże idealne do każdego wnętrza

 
Róża to temat obrazów, które bez problemu można umieścić w każdym wnętrzu. W naturze występuje bardzo wiele jej odmian, różniących się nie tylko kolorystyką, ale także bardzo często wyglądem samych kwiatów. Uwiecznione w ten sposób na obrazach sprawiają, że do pomieszczenia można wprowadzić ciekawy i niepowtarzalny nastrój. Na pewno obraz z tym kwiatem będzie elementem dekoracyjnym, który od początku będzie przyciągał wzrok. Wielu malarzy chcąc uwiecznić piękno tego kwiatu prezentuje go samodzielnie, często nawet bez tła lub na bardzo kontrastowym, aby dzięki temu wydobyć niewątpliwy urok róży. Taki obraz z pewnością sprawdzi się w salonie, gdzie nie tylko pięknie się będzie prezentował, ale jednocześnie sprawi, że do pomieszczenia wprowadzony zostanie nastrój ulotnego wdzięku. Warto pomyśleć o dobraniu odpowiedniej ramy do takiego obrazu, bowiem właściwie wybrana, potrafi sprawić, że całość prezentuje się znacznie lepiej.


Duży czy mały – jak wybrać obraz z różą?

 
Wybór obrazu często uzależniony jest przede wszystkim od tego, ile miejsca można na ścianie przeznaczyć na jego powieszenie. W przypadku gdy miejsca jest sporo, można zdecydować się na to, aby zamiast jednego większego obrazu powiesić kilka mniejszych, tworzących ze sobą pewną spójną całość. Ponadto ciekawie prezentują się także obrazy wieloelementowe, jak na przykład tryptyk czy obrazy pięcioczęściowe. Szczególnie te, które powieszone razem mają nieregularne kształty, tworzą na ścianach bardzo interesujące kompozycje. Taki obraz z pewnością stanie się jednym z lepszym elementów dekoracyjnych we wnętrzu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium