Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Wózek kuchenny 3 poziomy metalowy czarny  Wózek kuchenny 3 poziomy metalowy czarny
Producent: SGM
Kod produktu: SGM-BSC60GS
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 199,90 zł
szt.
zobacz więcej

Regały warsztatowe- bezpieczne przechowywanie ma znaczenie

Pracę należy sobie zawsze ułatwiać, dzięki temu można wykonać ją szybciej, ale i bardziej precyzyjnie. Jednak w pracy niezbędne nie są tylko narzędzia, ale również regały warsztatowe. Otóż służą one do przechowywania zarówno rzeczy, jak i innych narzędzi, a także dzięki nim można zachować porządek, co także jest bardzo ważne.

Regały warsztatowe- organizer to podstawa

Organizer warsztatowe jest niezbędny. Dzięki nim wszystkie narzędzia masz zawsze pod ręką i nie musisz ich szukać. Kolejną i to bardzo dużą zaletą jest fakt, że utrzymanie porządku jest jeszcze łatwiejsze. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że regał jest regulowany i jednocześnie jest bardzo łatwy do zamontowania na ścianie. Dzięki temu nie zajmuje także wiele miejsca i sprawdzi się nawet tam, gdzie kubatura pomieszczenia jest niewielka. Kolejną zaletą jest podajnik w 2 różnych rozmiarach, a także możliwość modyfikacji rozmieszczenia szufladek, co znacząco wpływa na twoją wygodę. Ponadto masz także możliwość umieszczenia etykiet z nazwami, co sprawia, że nie będziesz tracić czasu na szukanie odpowiednich narzędzi.

Szafka metalowa- do garażu, warsztatu, czy biura

Kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu jest oczywiście szafka metalowa. Jednak dzięki swojej funkcjonalności, ale i wysokiej estetyce sprawdzi się także do garażu, czy biura. Otóż dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki temu dodaje wnętrzom ciekawego charakteru. Do jej kolejnych zalet można niewątpliwie zaliczyć dużą pojemność. Sprawdzi się do przechowywania ubrań, czy rzeczy osobistych, ale również narzędzi. Została także wyposażona w zamek, który chroni przed kradzieżą. Warto również zdecydować się na wózek narzędziowy, który posiada koła. Dzięki temu zapewnia jeszcze większą wygodę w użytkowaniu. Można wybrać np. model składający się z dwóch półek, czy nawet trzech poziomów. Zatem odpowiednie narzędzia możesz umieścić na nim podczas wykonywania napraw, co pozwala zaoszczędzić czas. Warto jeszcze zauważyć, że taki wózek może być także wykorzystany jako mały mobilny regał. Kolejną jego zaletą są mocne koła, które sprawdzą się nawet w trudnym terenie, co także wpływa na bezpieczeństwo, ale i bardzo dużą wygodę.