Menu

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Obraz - Face to face with fear Obraz - Face to face with fear
Producent: HomeStyle4u
Kod produktu: HSU_02118
Wysyłka: 2-3 dni
Cena: 168,00 zł
szt.
zobacz więcej

Najlepszy przyjaciel człowieka na obrazach

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka, którzy obdarzają ludzi bezgraniczną miłością i przywiązaniem. Dla wielu osób pies jest tak samo ważny, jak pozostali członkowie rodziny i jest tak samo traktowany. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie psy bardzo często stanowią motyw do uwieczniania na obrazach. Co ciekawe, bardzo często właściciele tych zwierząt decydują się na uwiecznienie na nich swojego pupila lub przynajmniej chcą mieć obraz z psem podobnej rasy. Takie obrazy to z pewnością w wielu domach nie tylko element dekoracyjny, ale często także doskonała pamiątka, jeżeli powstają na podstawie własnych zdjęć.

Obrazy z motywem psa

Psy są niezwykle wdzięcznym obiektem do uwieczniania na obrazach, często jest to sposób zabawny i żartobliwy. Bardzo często stanowią nie tylko samodzielny temat obrazu, ale również są jego częścią, na przykład towarzysząc ludziom uwiecznionym na obrazach. Utrzymane w żartobliwym tonie obrazy, przedstawiające psy w sytuacjach typowych dla ludzi, to coraz częściej wybierana tematyka obrazów. Doskonale nadają się do tego, aby przy ich pomocy upiększyć każde wnętrze, zarówno salon jak też sypialnię czy nawet kuchnię. Bywa, że tematyka obrazów z psami jest bardziej fantastyczna lub utrzymana w nastroju abstrakcyjnym, wówczas są one znacznie bardziej głębokie i często utrzymane w znacznie bardziej mrocznych barwach.

Jak dobrać odpowiedni obraz do wnętrza

Przy wybieraniu obrazu z psami ważne jest jego dopasowanie do wnętrza. Często wystarczy jedynie dobranie odpowiedniej ramy, aby obraz bez problemu pasował do każdego pomieszczenia. Warto zadbać o to, aby nie zlewał się z kolorystyką ściany, bardziej widoczny na pewno o wiele lepiej przyciągnie uwagę. Niezwykle często obrazy tego typu to jasna i wyrazista kolorystyka, która wnosi do wnętrza światło i ciepłą atmosferę. Bez problemu można je powiesić zarówno w tradycyjnie urządzonych wnętrzach, jak i w tych, w których króluje styl nowoczesny czy minimalistyczny. W takiej sytuacji obraz z pewnością będzie ciekawym akcentem, który niejako przełamie surowość takiego stylu. Jeżeli właściciele życzą sobie wykonanie obrazu na podstawie posiadanego  zdjęcia, zazwyczaj zajmuje on honorowe miejsce w salonie. Doskonale wygląda w otoczeniu zdjęć czy obrazów przedstawiających pozostałych członków rodziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium