W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Portet - ciekawy obraz do wnętrz

Portrety w historii malarstwa to bardzo wiele prac, przez wieki bowiem był to jedyny sposób na utrwalenie wizerunku danej osoby. Jednakże ze względu na to, że usługi malarzy nie należały do najtańszych, zazwyczaj korzystali z nich wyłącznie możni tego świata, w niektórych momentach ograniczone to było tylko do władców. Poza tym wielu malarzy, gdy spełnili oczekiwania swojego klienta, często otrzymywali tytuł nadwornego malarza. Ten zaszczyt w niektórych sytuacjach był dla nich pewną udręką, ponieważ wraz z jego otrzymaniem mogli uwieczniać na swoich obrazach jedynie portrety władcy czy jego rodziny, jak również sceny z ich życia. Dlatego też wielu malarzy, szczególnie w okresie średniowiecza, znanych jest właśnie przede wszystkim ze stworzonych przez siebie portretów królów.

Z biegiem lat i wraz ze zmianami politycznymi, gdy krajami przestali rządzić królowie i książęta, portretowanie stało się bardziej powszechne i często o wiele tańsze. Zamawianie portretów stało się popularne, bardziej przystępne cenowo, więc mogło sobie na to pozwolić coraz więcej osób.

Do wnętrz stylowych i nie tylko

Portrety, szczególnie właśnie reprodukcje prac znanych twórców, to obrazy, które idealnie wpasują się przede wszystkim we wnętrza stylowe. Stylowe meble i odpowiednio dobrane dodatki to doskonałe dla nich towarzystwo. Jednakże taki obraz ciekawie będzie się prezentował także w nowoczesnych wnętrzach, które dzięki niemu zyskają ciekawy, bardziej przyjazny wizualnie wygląd.

Ponadto bez problemu można znaleźć także portrety nieco bardziej nowoczesne i utrzymane w odmiennym stylu. Takie obrazy można dopasować do każdego wnętrza: bez względu na to, czy zostaną powieszone w salonie, czy w sypialni, doskonale się tam wkomponują. Portrety są także doskonałym pomysłem na dopełnienie aranżacji salonów urody, salonów fryzjerskich czy gabinetów lekarskich.

Portret w różnych wariantach

Nowoczesne obrazy z motywem twarzy to intrygujące kompozycje graficzne. Nowoczesne podejście do tematu sprawia, że motyw twarzy jest tylko punktem wyjścia do stworzenia fantazyjnego projektu, który doskonale wpisuje się w obecne trendy. Obrazy biało-czarne czy kolorowe cechuje to samo podejście do tematu: stworzenie obrazu, który intryguje, przyciąga wzrok i fascynuje.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium