Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Pokrowce ochronne do mebli ogrodowych i wyposażenia ogrodu.

Posiadając stoły ogrodowe chcesz zadba o ich ochronę. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pokrowce na meble ogrodowe. Są one dostosowane do różnego rodzaju stołów ogrodowych. Prezentowane są w kształcie okrągłym, dzięki czemu można je znaleźć dla każdego stołu, jaki posiadamy.

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie. Prowadzimy specjalną obsługę klienta, dzięki czemu każdy klient może dowiedzieć się, które pokrowce ogrodowe będą najlepiej pasowały do jego stołów ogrodowych. Wystarczy tylko podać wymiary stołu, a uzyskamy już kilka propozycji.

Materiał, z którego wykonywane są pokrowce ogrodowe, podlegają specjalistycznym badaniom. Na ich podstawie ustaliliśmy, że stanowią świetną ochronę dla mebli ogrodowych, szczególnie na stoły.

Dbamy także o zachowanie wysokiej jakości pokrowców ogrodowych. Dzięki temu stanowią one ochronę dla mebli ogrodowych także w czasie występowania różnych warunków atmosferycznych. Wybierając Nasze pokrowce nie musisz się przejmować czy pada deszcz czy jest mocne słońce. Stanowią one świetne zabezpieczenie, o czym przekonuje się już Tysiące naszych lojalnych klientów.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę online pokrowców ogrodowych, więc w ciągu kilku chwil możesz zdecydować się na ich zakup. Gwarantujemy Ci także dostęp do bogatej oferty najlepszych mebli ogrodowych.

Korzystając z pomocy najlepszych firm kurierskich sprawiamy, że nasze przesyłki dostarczamy w przeciągu kilku dni. Cenimy sobie czas naszych klientów i dbamy o zachowanie z nimi jak najlepszej współpracy.

Meble ogrodowe - chociaż wykonane są z wytrzymałych i odpornych materiałów - czasami potrzebują dodatkowej ochrony. Kiedy kończy się sezon wiosenno-letni lub gdy synoptycy przewidują silne opady atmosferyczne, warto osłonić nasze krzesła, stoły i inne akcesoria pokrowcami ogrodowymi. Takie wyroby ochronią meble przed zniszczeniem lub zabrudzeniem, dzięki czemu właściwy produkt zachowa swoje pierwotne właściwości. Starannie obszyte i wykonane z najwyższej jakości surowców pokrowce przedłużą żywotność mebli ogrodowych nawet o kilka lat.

Obecna technologia wytwarzania pokrowców sprawia, że nawet podczas ulewnych deszczy, gradobić czy wysokiego nasłonecznienia materiał zachowuje swoje właściwości ochronne. Okrycia mebli wytwarza się przede wszystkim z dwóch materiałów:
- z tkaniny poliestrowej powleczonej warstwami zabezpieczającymi (odporny na szkodliwe promieniowanie UV, szybko wysychający i nieprzemakalnym dzięki warstwom zabezpieczającym);
- z polipropylenu uzupełnionego o warstwy politetylenu i filtry UV (odporny na działanie pleśni, grzybów czy szkodników, nie wchłaniają wody, są nierozciągliwe i dzięki temu bardzo trudno je rozpruć).

Dobry pokrowiec ogrodowy przedłuża żywotność mebli ogrodowych na wiele sposobów. Przede wszystkim taki pokrowiec nie przepuszcza wody i zapobiega przed tworzeniem się wilgotnego środowiska w okolicy mebli. W przypadku artykułów wykonanych z metalu i stali, pokrowce ogrodowe chronią przed korozją i rozwojem szkodliwej rdzy. Jeśli chodzi o meble drewniane czy wiklinowe, wilgoć i woda mogłaby powodować puchnięcie surowca, co zdecydowanie skróciłoby żywotność mebli. Stosunkowo niewielkim kosztem eliminujemy znaczną ilość wpływającą na niszczenie mebli ogrodowych.

Stosowanie pokrowców ogrodowych to również wygodne i praktyczne rozwiązanie. W okresie kwitnięcia okrycie mebli przyjmuje na siebie wszelkie pyłki kwiatowe i drzewne, podobnie jak z brudem, kurzem i innymi zabrudzeniami pylnymi. Trzeba przyznać, iż o wiele łatwiej doczyścić zabrudzenia z płachty materiału, niż z zakamarków mebli ogrodowych, szczególnie spomiędzy drobnego splotu wiklinowego - 30 sekund zakładania pokrowca pozwoli zaoszczędzić czas i energię związaną z każdorazowym doczyszczaniem i przygotowaniem mebli ogrodowych do użytku.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium