W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Gramofon retro walizkowy  Camry Gramofon retro walizkowy Camry
Producent: Camry
Cena: 234,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kompaktowe radio z bluetooth Kompaktowe radio z bluetooth
Producent: Mesko
Cena: 84,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pilot do tv control 2 simple Pilot do tv control 2 simple
Producent: Meliconi
Cena: 49,99 zł
szt.
zobacz więcej
Pilot uniwersalny do telewizora 8w1 Meliconi Pilot uniwersalny do telewizora 8w1 Meliconi
Producent: Meliconi
Cena: 69,99 zł
zobacz więcej

Pilot uniwersalny - korzystanie z TV i innych urządzeń łatwiejsze niż kiedykolwiek

Często bywa tak, że pilot do telewizora ma krótszą żywotność niż sam TV, dlatego potrzeba jego wymiany. Nawet wymiana baterii nie pomaga, gdyż pilot przestaje wysyłać sygnał do TV. Bywa również tak, że w trakcie remontu czy innych czynności oryginalny pilot po prostu się zgubi w gąszczu innych. Na szczęście można wybrać pilot uniwersalny i ponownie móc zaprogramować telewizor według własnych potrzeb, a w przypadku większej ilości sprzętów taki model, który potrafi obsługiwać kilka jednocześnie dzięki możliwości wbudowania kilku rodzajów oprogramowania. Takie praktyczne rozwiązania znajdą Państwo w naszym sklepie twojpasaz.pl.

Pilot do telewizora - sprawdź czy pasuje do Twojego modelu TV

Dostępne w naszej ofercie piloty uniwersalne pasują do większości telewizorów. Oczywiście można sprawdzić to w specyfikacji i pobrać właściwe oprogramowanie dla swojego TV. Możliwe jest to nawet za pomocą SMS, a wszystko można wyczytać w specyfikacji producenta danego sprzętu. Jeśli pilot jest kompatybilny można ściągnąć oprogramowanie, a następnie zaprogramować go według swoich potrzeb. Nie trzeba obawiać się, że w przypadku słabej baterii czy jej całkowitego wyczerpania pilot utraci wcześniejsze ustawienia, gdyż wszystko zapisywane jest w bazie danych. Ponadto piloty uniwersalne dostępne w naszej ofercie posiadają wskaźnik informujący o wyczerpującej się baterii, co niewątpliwie ułatwia jego użytkowanie.

Pilot do telewizora - wybierz, jeśli posiadasz wiele sprzętów audio i audio wizualnych

Często zdarza się, że posiadamy wiele sprzętów obsługiwanych pilotem, takich jak telewizor, system kina domowego, dekoder, sprzęt audio. Okazuje się, że wszystkie można obsługiwać za pomocą jednego sprzętu. Piloty uniwersalne 8w1 są przystosowane do zaprogramowania nawet 8 urządzeń. Dzięki temu nie muszą Państwo obawiać się, że nie znajdą właściwego pilota, wśród wielu podobnych do siebie, albo zajmie to Państwu bardzo długo. Wiele osób zna ten schemat, kiedy oskarża innych o schowanie tak ważnego dla nich sprzętu podczas gdy zbliżają się ważne rozgrywki sportowe, czy inny program na który czekało się bardzo długo. Posiadanie jednego uniwersalnego modelu zdecydowanie przyspiesza poszukiwania. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty pilotów uniwersalnych.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium