Menu

Skrzaty

Sklep wędkarski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pawilony handlowe 4x8m oraz pawilony ogrodowe 4x8 m.

Niejednokrotnie goszcząc na wydarzeniach "pod chmurką" - takich jak festyny kiermasze i targi - zdarzyło nam się zauważyć liczne pawilony handlowe. Przybierały one różne formy - od półotwartych konstrukcji do namiotu z otwieraną plandeką, stanowiącą jednocześnie wejście do środka. Najczęściej spotykanymi pawilonami w tej sytuacji są pawilony handlowe o wymiarach 4 x 8 m. Często jednak zadajemy sobie pytanie "Czy warto zaopatrzyć się w taki produkt?" Według nas jest to jedna z najlepszych inwestycji ogrodowych ze względu na swoje liczne zastosowania i sporą ilość zalet, które prezentujemy poniżej.

Mobilność i niewielkie rozmiary po złożeniu: pierwszą cechą, którą pawilon handlowy naturalnie się wyróżnia na tle innych konstrukcji, jest mobilność. Rozłożenie i złożenie takiego namiotu zajmuje nie więcej niż 30 minut, a dzięki swoim kompaktowym rozmiarom mogą być przewożone nawet w autach osobowych, przyczepkach czy busach z tzw. "paką". Złożony parawan handlowy możemy przechowywać w niedużych pomieszczeniach, altanach czy komórkach, wskutek czego nie będziemy musieli martwić się, w którym miejscu schowamy nasz nowy nabytek.

Prostota konstrukcji i łatwość montażu: współczesne parawany bardziej przypominają puzzle niż rozbudowane konstrukcje. Wzmocnienia, łączniki, ramienia i obręcze wystarczy ze sobą spasować i docisnąć, bez konieczności stosowania ciężkich narzędzi czy skomplikowanych systemów. Łatwy i bezpieczny system montażowy sprawia, że każda osoba poradzi sobie z rozstawieniem i umocowaniem pawilonu handlowego, co skutecznie wpłynie na skrócenie czasu montażu, jak również pozwoli zaoszczędzić nieco energii.

Atrakcyjna cena: rozbudowana oferta i szeroka gama naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie idealny dla siebie pawilon ogrodowy 4 x 8 m i zmieści się w określonym budżecie. Jednocześnie jest to inwestycja na stosunkowo długi okres czasu i dużą liczbę wydarzeń - zarówno prywatnych, jak i firmowych - w których z pewnością przyda się taki produkt. Warto również zwrócić uwagę, że atrakcyjna cena nie wiąże się tu z niższej jakości surowcami użytymi do wykonania pawilonu - wręcz przeciwnie. Każdy pawilon jest wykonany z wysokiej jakości surowców, które z powodzeniem ochronią nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.a

Pawilony ogrodowe 4x8 m, namioty ogrodowe 4x4, pawilony handlowe 4x8, namioty handlowe 4x8, pawilony automatyczne, namioty automatyczne, pawilony szybko rozkładalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony