Fototapety

Sklep wędkarski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pawilony handlowe 4x8m oraz pawilony ogrodowe 4x8 m.

Niejednokrotnie goszcząc na wydarzeniach "pod chmurką" - takich jak festyny kiermasze i targi - zdarzyło nam się zauważyć liczne pawilony handlowe. Przybierały one różne formy - od półotwartych konstrukcji do namiotu z otwieraną plandeką, stanowiącą jednocześnie wejście do środka. Najczęściej spotykanymi pawilonami w tej sytuacji są pawilony handlowe o wymiarach 4 x 8 m. Często jednak zadajemy sobie pytanie "Czy warto zaopatrzyć się w taki produkt?" Według nas jest to jedna z najlepszych inwestycji ogrodowych ze względu na swoje liczne zastosowania i sporą ilość zalet, które prezentujemy poniżej.

Mobilność i niewielkie rozmiary po złożeniu: pierwszą cechą, którą pawilon handlowy naturalnie się wyróżnia na tle innych konstrukcji, jest mobilność. Rozłożenie i złożenie takiego namiotu zajmuje nie więcej niż 30 minut, a dzięki swoim kompaktowym rozmiarom mogą być przewożone nawet w autach osobowych, przyczepkach czy busach z tzw. "paką". Złożony parawan handlowy możemy przechowywać w niedużych pomieszczeniach, altanach czy komórkach, wskutek czego nie będziemy musieli martwić się, w którym miejscu schowamy nasz nowy nabytek.

Prostota konstrukcji i łatwość montażu: współczesne parawany bardziej przypominają puzzle niż rozbudowane konstrukcje. Wzmocnienia, łączniki, ramienia i obręcze wystarczy ze sobą spasować i docisnąć, bez konieczności stosowania ciężkich narzędzi czy skomplikowanych systemów. Łatwy i bezpieczny system montażowy sprawia, że każda osoba poradzi sobie z rozstawieniem i umocowaniem pawilonu handlowego, co skutecznie wpłynie na skrócenie czasu montażu, jak również pozwoli zaoszczędzić nieco energii.

Atrakcyjna cena: rozbudowana oferta i szeroka gama naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie idealny dla siebie pawilon ogrodowy 4 x 8 m i zmieści się w określonym budżecie. Jednocześnie jest to inwestycja na stosunkowo długi okres czasu i dużą liczbę wydarzeń - zarówno prywatnych, jak i firmowych - w których z pewnością przyda się taki produkt. Warto również zwrócić uwagę, że atrakcyjna cena nie wiąże się tu z niższej jakości surowcami użytymi do wykonania pawilonu - wręcz przeciwnie. Każdy pawilon jest wykonany z wysokiej jakości surowców, które z powodzeniem ochronią nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.a

Pawilony ogrodowe 4x8 m, namioty ogrodowe 4x4, pawilony handlowe 4x8, namioty handlowe 4x8, pawilony automatyczne, namioty automatyczne, pawilony szybko rozkładalne.

do góry