W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Pawilony ogrodowe 4x6 m oraz pawilony handlowe 4x6 m na ogród i do eventu.

Coraz większa liczba właścicieli ogródków działkowych lub domów z ogrodem decyduje się na zakup pawilonu handlowego 4x6 m. Pod wieloma względami jest to trafna i bardzo przydatna inwestycja, o wiele lepsza i praktyczniejsza niż na przykład budowanie altany. Chociaż nazwa może mylnie sugerować, iż pawilony handlowe 4x6 m nadają się tylko do komercyjnego użytku, to równie dobrze odnajdą się w przydomowych ogródkach. Jeżeli mamy trochę wolnej przestrzeni, warto rozważyć zakup takiego pawilonu, a przykładowe jego zastosowania prezentujemy poniżej.

Jako miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych i akcesoriów związanych z ogrodnictwem:
W każdym ogrodzie przyda się miejsce, gdzie po zakończonych pracach będziemy mogli odłożyć i uporządkować nasze łopaty, sekatory i grabie. W ten sposób, zamiast budować betonową, ceglaną lub drewnianą altanę, możemy łatwo pozyskać przestrzeń spełniającą funkcję gospodarczą. Ze względu na swoją konstrukcję pawilon szybko i bezproblemowo przeniesiemy w inną część ogrodu, co nie byłoby już takie proste w przypadku altan wykonanych z cegieł czy betonu. Odpornością materiału na warunki atmosferyczne czy trwałością pawilon handlowy w niczym nie ustępuje szopie gospodarczej wykonanej z drewna.

Jako wydzielona przestrzeń zabaw dla naszych pociech:
Maluchy chcą pobawić się na ogródku, a za oknami widzisz ciemne, deszczowe chmury? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo dzieci, chroniąc je przed nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne? A może chcesz zagospodarować część ogrodu na uprawy i grządki, lecz boisz się, że bawiące się dzieciaki mogą je nieumyślnie zniszczyć lub zadeptać? Idealną odpowiedzią na te pytania będzie zatem pawilon handlowy. Dzięki niemu wydzielisz konkretną przestrzeń dla dzieci, czyniąc je przestrzenią do zabaw, a zadaszenie ochroni je przed mocnym słońcem, opadami deszczu lub innymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Jako miejsce, w którym możesz się zrelaksować:
Każdy z nas bardzo chętnie korzysta z ogrodu w celu wypoczynkowym - nigdzie indziej nie znajdziemy tak przyjemnego odpoczynku i tak kojącego relaksu jak właśnie w ogrodzie. Dlaczego zatem nie urządzimy własnego "kącika wytchnienia"? Rozstawmy pawilon ogrodowy, pod nim dwa lub trzy leżaki - aby i nasi najbliżsi mogli się zrelaksować. Do tego dostawmy nieduże stoliki kawowe, świeczki zapachowe, szklankę ciepłej herbaty, ulubioną książkę i przepis na wypoczynek gotowy!

Pawilony ogrodowe 4x6 m, namioty ogrodowe 4x6, pawilony handlowe 4x6, namioty handlowe 4x6, pawilony automatyczne, namioty automatyczne, pawilony szybko rozkładalne.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium