Menu

Wyposażenie ogrodu

Bestsellery
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
Czajnik emaliowany 1,5l Herbal
29,90 zł
szt.
Elektryczna ostrzałka do noży Camry
Elektryczna ostrzałka do noży Camry
60,00 zł
szt.

Sklep wędkarski

Pawilon ogrodowy 4x4 m, namiot handlowy Pawilon ogrodowy 4x4 m, namiot handlowy
Producent: TwójPasaż.pl
Kod produktu: GM35950
Wysyłka: do 7 dni
Cena: 1 355,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pawilony ogrodowe i handlowe 4x4m.

Pawilon handlowy 4x4 m coraz częściej wybierany jest nie tylko do prywatnych ogródków czy podmiejskich działek jako alternatywa dla altanki, ale również przez przedsiębiorców. Takie narzędzie doskonale wspomoże prowadzenie działalności lub organizacji na różnych targach, festiwalach czy eventach outdoorowych. Nasza oferta pawilonów handlowych doskonale sprawdzi się w każdym miejscu poza siedzibą Twojego biura i będzie świetnie reprezentować Twoją organizację. Dla jakich branż i akcji taki pawilon handlowy 4x4 m będzie niezastąpiony?

Podczas targów branżowych:
Dzięki naszym poręcznym i ergonomicznym namiotom będziesz mógł stworzyć swoje mobilne biuro w każdym miejscu, wyróżniając się spośród konkurencji. Pawilony handlowe nie tylko odgrodzą Ciebie i oferowane przez Twoje przedsiębiorstwo od pozostałych wystawców, ale również umożliwią komfortową rozmowę z Klientem, bez nadmiernego hałasu, pośpiechu i tłoku. Na materiale, z którego wyprodukowane są nasze pawilony, można umieszczać nadruki z logiem i marką firmy, dzięki czemu zyskujemy przestrzeń reklamową i możliwość dodatkowego wyróżnienia się pośród tłumów.

Na czas organizacji cateringu:
Wykonanie z materiałów odpornych na skrajne warunki oraz ze struktur niepalnych sprawiają, że pod pawilonem możemy oferować produkty spożywcze, a tuż obok nich rozłożyć grille, piece i inne akcesoria kuchenne o wysokiej temperaturze. Jest to o tyle ważne udogodnienie, że możemy nasz gastronomiczny biznes ulokować w każdym miejscu, przy każdej okazji. Od małych, skromnych przyjęć biznesowych aż po huczne jarmarki i festiwale miejskie - nasze namioty fantastycznie spełnią swoją funkcję.

Podczas akcji charytatywnych i prospołecznych:
Niejednokrotnie pewnie słyszeliśmy o mobilnych akcjach krwiodawczych czy nadleśniczych - a każdej takiej organizacji towarzyszą pawilony handlowe. Jest to doskonały przykład wykorzystania oferowanego przez nas produktu nie tylko w celach komercyjnych, ale i podczas akcji prospołecznych. Jeżeli współpracujesz z organizacjami non-profit, organizacjami pozarządowymi lub innymi stowarzyszeniami i chcesz dotrzeć do szerokiego grona społecznego - pawilon handlowy będzie Twoim skutecznym narzędziem pracy.

W miejscach "pod gołym niebem" i eventach outdoorowych pawilony handlowe 4x4m są niezastąpione. Nie tylko chronią przed zmienną pogodą i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również zapewniają nieco spokojniejszą i komfortową atmosferę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi doradcami.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium