Menu

Fototapety

Sklep wędkarski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lato to okres, kiedy ludzie szczególnie mają ochotę na zabawę. Tłumnie wyjeżdżają na wakacje gdyż okres urlopowy trwa właśnie w najlepsze. Jest to doskonały czas by zorganizować większą imprezę na świeżym powietrzu lub coś sprzedać. Wielu handlowców chce wykorzystać to, że turyści są wyjątkowo szczodrzy. Nic dziwnego, jest to jedyna taka chwila w roku.


Organizacja imprezy dla więcej niż dziesięciu osób nastręcza pewnych problemów. Trzeba przygotować dla nich miejsce, zapewnić im posiłek oraz rozrywki. Jest to zadanie trudne także ze względów finansowych. Wynajęcie sali, katering to wszystko kosztuje. Zdarza się, że sale imprezowe mają zajęte terminy do kilku miesięcy w przód. Jednak można przecież łatwo wykorzystać fakt, że jest lato i piękna pogoda. Wtedy doskonale sprawdza się przenośny namiot imprezowy. Jest na tyle pojemny że z pewnością pomieści ponad dziesięć osób. Ponieważ namiot może zostać użyty wielokrotnie oszczędność jest oczywista. Ponadto można go ustawić w dogodnym dla nas miejscu, nie trzeba dostosowywać się do konkretnego. Także warunki mieszkaniowe niektórych osób nie pozwalają na przykład na wyprawienie imprezy rodzinnej dla większej ilości osób z rodziny. Czasami w dodatku takie okoliczności są niespodziewane. Namiot idealnie nadaje się do wyprawienia przyjęcia komunijnego dla dziecka.
Pawilon ogrodowy 6x12 m to ułatwienie nie tylko w powyższych sytuacjach ale także dla wszelkich firm prowadzących interes sezonowy. Pawilony są na tyle duże, że można wewnątrz ustawić kosze lub ławki z towarem, który klienci mogą dowolnie oglądać. Często w ten sposób sprzedaje się książki lub pamiątki z wakacji, ubrania i wiele innych przedmiotów. Handlowcy nie muszą martwić się, że ktoś coś stamtąd wyniesie, gdyż pawilon jest mocno przytwierdzony do podłoża, dlatego nie można z niego wyjść innym sposobem jak głównym wejściem. W takim miejscu można także urządzić całkiem dobrą jadłodajnię.

Gdy nad morzem robi się pochmurno turyści chętnie schronią się w pawilonie. A miłe zapachy z pewnością zachęcą ich do zakupienia jakiegoś posiłku w oczekiwaniu na przejaśnienie. Pawilony i namioty TwojPasaż.pl to nieskomplikowany i nie nastręczający trudności sposób na udaną imprezę lub interes.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium