W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Obraz - Magiczny Paryż Obraz - Magiczny Paryż
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Memories of Paris Obraz - Memories of Paris
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Paryski samochód Obraz - Paryski samochód
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Paryskie podróże Obraz - Paryskie podróże
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej

Paryż - miasto zakochanych


Paryż to miasto, które kojarzone jest z miłością i romantyzmem. Szczególnym miejscem tego wspaniałego miasta na pewno jest wieża Eiffla, kojarzona chyba przez wszystkich na całym świecie. Oczywiście nie jest to jedyne znane i piękne miejsce w Paryżu, z pewnością jednak zalicza się do tych, które są najczęściej uwieczniane na obrazach lub stanowią ich inspirację. Obrazy z widokami Paryża mogą stanowić doskonały element dekoracyjny każdego wnętrza, tak samo domu, jak i miejsca pracy. Odpowiednio dobrane wnoszą do wnętrz wrażenie przestrzeni, jak również niemalże pozwalają poczuć się tak, jak w Paryżu. Wiele osób decyduje się na takie obrazy, ponieważ przedstawiają miejsca, w których byli i do których czują spory sentyment.


Wieża Eiffla czy inne widoki?

 
To, które widoki Paryża wybrać na obrazach to kwestia jedynie gustu dobierających je osób. Jednak można przy ich pomocy wprowadzić do wnętrz bardzo interesująca atmosferę. Takim przykładem mogą być na przykład obrazy, ukazujące wieżę Eiffla z lotu ptaka lub też przedstawiające spojrzenie na nią z pozycji osoby stojącej na ziemi. Monumentalna budowla sprawia, że pomieszczenie zyskuje wizualnie znacznie więcej przestrzeni. Paryż to miasto, w którym znaleźć można wiele innych zabytków, stanowiących doskonały temat na obrazy. Odpowiednie ich dobranie sprawia, że nie tylko doskonale prezentują się we wnętrzach, ale również przyciągają uwagę wchodzących do nich osób. Aby obraz jak najlepiej wyglądał, ważne jest wybranie właściwej wielkości, jak również dopasowanie go do wnętrza pod względem kolorystyki czy jasności.


Światło i jego zalety na obrazie

 
Do jasnych wnętrz dopasować można praktycznie każdy obraz, jednak jeżeli ilość słonecznego światła nie jest zbyt duża, wówczas ostrożnie należy wybierać obrazy w ciemnych barwach. Zbyt mała ilość światła może bowiem sprawić, że obraz stanie się mało widoczny, a jego szczegóły nie będą wyeksponowane. Często wystarczy dobranie odpowiedniej ramy, aby nieco rozjaśnić całość i nadać nowego charakteru. Bez problemu również można znaleźć obrazy, które są wykonane na przykład w czarno-białej tonacji. Doskonale uzupełniają one wnętrza takie jak te utrzymane w nowoczesnym stylu, który zazwyczaj kojarzą się z surowością.
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium