Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Aniołek kobieta w szacie Aniołek kobieta w szacie
Producent: Hanipol
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aniołek psotnik Aniołek psotnik
Producent: Hanipol
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aniołek z ozdobą Aniołek z ozdobą
Producent: Hanipol
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figurka Aniołek, śpiewający Figurka Aniołek, śpiewający
Producent: Hanipol
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
KOSZYCZEK ŚW.MIKOŁAJ 16,5x18x16CM KOSZYCZEK ŚW.MIKOŁAJ 16,5x18x16CM
Producent: Tadar
Cena: 56,00 zł
szt.
zobacz więcej
STROIK DEKORACYJNY ZŁOTY 11X11X7CM STROIK DEKORACYJNY ZŁOTY 11X11X7CM
Producent: Tadar
Cena: 16,00 zł
szt.
zobacz więcej

Ozdoby okienne

 

Szybko zapadający zmrok, rozświetlone ulice i wszędzie widoczne dekoracje świąteczne wprowadzają wszystkich we wspaniały, bożonarodzeniowy nastrój. Ciepło bijące z sympatii, jaką darzą się nawet nieznajomi uczestnicy ruchu drogowego i ludzie, którzy spotkali w windzie. Ludzie rozsiewają pozytywną energię i sprawiają, że wszystko jest bardziej sympatyczne niż zwykle. Tak szczególny czas w roku jest pełen wspaniałych emocji, do których pragniemy wracać z roku na rok. Kiedy w końcu można zająć się ozdobami i świąteczną aranżacją własnych czterech kątów, dom ogarnia prawdziwie magiczna aura.

Duże i małe figurki świąteczne to jedne z bardziej zachwycających ozdób do domu i do ogrodu. Cieszące oko rzeźbienia czy formy wykraczające poza płaskie dekoracje świąteczne wybijają się ponad przeciętność. Piękne, świetlne konstrukcje są prawdziwym dziełem sztuki, które możesz postawić we własnych czterech kątach, lub na trawniku czy nawet na dachu. Sąsiedzi będą podziwiać je z zachwytem.

Przykuwające wzrok figurki świąteczne doskonale prezentują się wewnątrz, gdzie, nawet te mniejsze, wypełnią pomieszczenie stonowanym, przyjemnym światłem. Łuk ozdobny zimowy krajobraz wykonany z drewna to wyszukany element dekoracyjny, który nada się idealnie na okno, jak i na kominek z funkcjonalną półką czy może gwiazda LED na patyczku w różnych barwach. Podświetlane od środka, nie pozwoli oderwać wzroku od swoich cięć, przywołujących z pamięci tradycję i kunsztowne rzemiosło.

Dekoracje świąteczne

Choć wracają co roku, za każdym razem wzbudzają te same emocje. Zwiastują czas rodzinnych spotkań, wszechobecnej życzliwości, ciepłej atmosfery rozgrzewającej mroźne dni. Wyraźnie odmienny od reszty roku nastrój ogarnia serca. Takie małe ozdoby, a przyczyniają się do tego, co w Święta jest najważniejsze, czyli zbliżenia i czułość wobec bliskich i nie tylko. Świat okrywa się miłością jakby wstrząśnięty jak kula śnieżna, która wypełnia się magią, gdy tylko ktoś nią poruszy. Gdy miniaturowe płatki opadną, tęsknimy za tą wspaniałą chwilą. Ze śnieżnej kuli wydobywają się odgłosy kolęd i świątecznych piosenek, które są prawie tak nieśmiertelne, jak samo Boże Narodzenie.

Witraże świąteczne to również piękne, świetlne dekoracje LED, które możesz powiesić, gdziekolwiek zechcesz dzięki przyssawce. Zaimplementowane zasilanie poprzez baterie pozwala na uniknięcie plączących się kabli, które popsują nawet najpiękniejsze dekoracje świąteczne. Gąszcz kabli zdecydowanie nie kojarzy się z pozytywną atmosferą Świąt, ale są jej nieodłączną częścią. Odplątywanie ich to już praktycznie tradycja. Na szczęście wraz z technologią LED nadeszła możliwość odłączenia lampek od kontaktu i zasilanie ich bateriami lub akumulatorkami.

 

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium