Menu

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Obraz - Studium motyla - tryptyk Obraz - Studium motyla - tryptyk
Producent: HomeStyle4u
Kod produktu: HSU_02918
Wysyłka: 2-3 dni
Cena: 168,00 zł
szt.
zobacz więcej


Owady jako ozdoba wnętrza


Pośród wielu cudów natury, które często są uwieczniane na obrazach, szczególne miejsce zajmują owady. Ich rozmiary sprawiają, że często są niezauważane, jednakże mogą stanowić przepiękny motyw na obrazy. Aby przedstawić owady, często konieczne jest także niezwykle staranne i szczegółowe przedstawienie ich otoczenia z bardzo bliskiej odległości. Zdumiewające jest, jak ciekawie z bliska może wyglądać liść rośliny czy płatek kwiatu, na którym właśnie przysiadł owad i jakie może zawierać niewidoczne z dalszych odległości szczegóły. Obrazy z owadami zadziwiają także niezwykle dokładnym przedstawieniem samych owadów. Często oglądający są zdziwieni, jak z bliska wygląd biedronka czy tym, że pszczoły posiadają włoski na odwłokach.


Kiedy decydować się na obrazy z owadami?

 
Obrazy, których tematyką są owady, będą się ciekawie prezentować w każdym wnętrzu, tak samo w domu, jak też w miejscu pracy. Niemal każdy, kto ma kontakt z takimi obrazami, jest zaskoczony tym, jak z bliska wyglądają owady, wiele osób przyznaje, że nie zdawało sobie sprawy z ich piękna. Zazwyczaj są przedstawiane w naturalnym otoczeniu, co także wywołuje często zdziwienie tym, jak piękne mogą być znane przedmioty czy rośliny w tak dużym przybliżeniu. Zazwyczaj tego typu obrazy to przede wszystkim przepiękna paleta barw, co wynika z naturalnych kolorów owadów czy otaczającego je świata. Doskonale więc można takie obrazy dopasować do każdego wnętrza, bez względu na jego wielkość czy pozostałe znajdujące się w nim elementy dekoracyjne, czy meble. Takie kolorowe obrazy z pewnością wniosą do każdego wnętrza sporo pozytywnej energii i rozświetlą wnętrza.


Światło i przestrzeń

 
Obrazy z owadami dodają pomieszczeniom przestrzeni, wnosząc jednocześnie wrażenie jego rozświetlenia. Doskonale prezentują się nie tylko samodzielnie, ale również w towarzystwie innych obrazów, najlepiej utrzymanych w podobnej tematyce. Ciekawe ich formy, jakie obecnie można znaleźć bez problemu, jak przykładowo tryptyki czy obrazy modułowe, dają bardzo wiele ciekawych możliwości aranżacji wnętrza i zagospodarowania pustej ściany. W zależności od tego, w jakim stylu jest urządzone dane wnętrze, można je wieszać bez ram lub dopasować obramowanie tak, aby doskonale komponowało się z pozostałymi meblami czy innymi dodatkami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium