Menu

Skrzaty

Sklep wędkarski

Kategorie
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Obraz malowany - Biały storczyk Obraz malowany - Biały storczyk
Producent: HomeStyle4u
Kod produktu: HSU_06683
Wysyłka: 30 dni
Cena: 554,00 zł
szt.
zobacz więcej

Egzotyczne orchidee - modne obrazy do każdego wnętrza


Orchidee kojarzą się często z egzotycznymi krajami, przede wszystkim ze względu na to, że tam występują one w naturalnych warunkach. Te piękne kwiaty zachwycają swoimi kształtami i układem płatków, które sprawiają, że każdy widzi w nich coś innego. Nie dziwi dlatego fakt, że bardzo często stanowią one temat obrazów, nawet przedstawione w jak najbardziej naturalny sposób na nich storczyki dają wrażenie piękna oraz spokoju. Orchidee to zebrana na łodydze spora ilość kwiatów, które mogą mieć przeróżne barwy. Ponadto w przypadku tworzenia obrazów, wyobraźnia może pomagać w stworzeniu takich zestawień kolorystycznych, których nie można spotkać w naturalnych warunkach. Niezwykle często na takich obrazach najważniejszym elementem jest jeden kwiat orchidei, pokazany z bliskiej odległości, z zaznaczeniem wszystkich jego szczegółów. Ciekawym sposobem prezentacji jest orchidea na nowoczesnym tle, co sprawia, że taka kompozycja staje się nieco bardziej abstrakcyjna.


Do jakich wnętrz obrazy z orchideą?

 
Storczyki uważane są za bardzo piękne kwiaty, które uwiecznione na obrazach pasują do każdego wnętrza, bez względu na zastosowany do jego aranżacji styl. Wszędzie, gdzie zostaną zastosowane jako element ozdobny, obrazy z tymi kwiatami wniosą wrażenie jasności i przestrzeni, dzięki czemu wnętrza wydadzą się większe i bardziej przestronne. Ze względu na to są idealną dekoracją w każdym pomieszczeniu, równie dobrze będą się prezentować w sypialni, jak też w salonie czy nawet w kuchni. Również w pokoju dziecięcym obraz z orchideą będzie wnosił ciekawy nastrój i bardzo dobrze się prezentował. To także eleganckie i modne dekoracje do wnętrz firmowych, salonów urody czy SPA.


Jak dobrze dobrać obrazy ze storczykiem?

 
Gdy chodzi o wybór odpowiedniego obrazu, na pewno ważnym elementem jest ich kolorystyka. Storczyki w naturze występują w bardzo różnych barwach i ich zestawieniach. Dlatego, nawet jeżeli na obrazie zostały uwiecznione w sposób jak najbardziej naturalny, to można bez trudu wybrać obraz praktycznie w dowolnej kolorystyce, dzięki graficznej kreatywnej obróbce. Te w stonowanych barwach, przedstawiające jasne kwiaty, bardzo dobrze sprawdzą się w sypialni, wnosząc do tych pomieszczeń wrażenie spokoju. Często wiele osób wybiera sporych rozmiarów obrazy ze storczykami, które nawet powieszone bez ram, doskonale się prezentują w każdym wnętrzu.