Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Odkurzacz ATK 2000 W czerwony Odkurzacz ATK 2000 W czerwony
Producent: TwójPasaż.pl
Cena: 261,00 zł
zobacz więcej
Odkurzacz bezworkowy 1400W Odkurzacz bezworkowy 1400W
Producent: TwójPasaż.pl
Cena: 206,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz workowy 1000 Watt Odkurzacz workowy 1000 Watt
Producent: TwójPasaż.pl
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cichy Odkurzacz Cichy Odkurzacz
Producent: Mesko
Cena: 324,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr EPA do odkurzacza CR 7030 Filtr EPA do odkurzacza CR 7030
Producent: Mesko
Cena: 16,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz - worki do AD 7011 Odkurzacz - worki do AD 7011
Producent: Mesko
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz 1800 W czarny Adler Odkurzacz 1800 W czarny Adler
Producent: Adler
Cena: 164,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz kubełkowy 1500 W Adler Odkurzacz kubełkowy 1500 W Adler
Producent: Adler
Cena: 217,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz samochodowy 48 W Mesko Odkurzacz samochodowy 48 W Mesko
Producent: Mesko
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej

Odkurzacze - po kurzu nie ma śladu

Utrzymywanie czystości w domu wiąże się z koniecznością zamiatania i odkurzania różnych powierzchni, a dzięki dopasowaniu odpowiednich końcówek można robić jedno i drugie jednym urządzeniem. Dostępne w naszej ofercie odkurzacze to propozycja dla osób, które nie chcą generować dodatkowych śmieci w postaci worków papierowych wypełnionych kurzem i wolą rozwiązania wygodniejsze, gdzie kurzu można pozbyć się po wytrzepaniu go z pojemnika.

Odkurzacze bezworkowe to szybkie i wygodne odkurzanie wielu powierzchni

Dywany z grubym bądź cienkim runem, czy wykładzina - wszystkie one potrzebują odpowiedniego i częstego odkurzania. Stosowanie odkurzacza bezworkowego pozwala na stałą kontrolę ilości zanieczyszczeń gromadzących się w przezroczystym pojemniku. Dzięki temu od razu wiadomo kiedy należy go opróżnić. Nie ma przez to problemu z tym, że odkurzacz w pewnym momencie traci na efektywności, w związku z tym, że zapominamy o wymianie worków. Dostępne w naszej ofercie modele bezworkowe są niezwykle kompaktowe, dlatego wygodnie będzie można nimi odkurzać zarówno małe, jak i większe powierzchnie w domu. Większość odkurzaczy to modele do odkurzania na sucho, jednak w naszej ofercie znajdziesz również takie które doskonale sprawdzą się w przypadku ręcznego prania dywanów. Jeśli nie odkurzacz uniwersalny, to zawsze do modelu bezworkowego można dokupić mopa próżniowego, którym z łatwością umyje się różnego typu powierzchnie, od gresu, przez panele aż do terakoty.

Odkurzacz akumulatorowy - zwiększ swój komfort

Jeśli mają Państwo dość ciągłego przenoszenia odkurzacza i podłączania do kolejnych gniazdek elektrycznych w domu, to dobrym wyborem może być model akumulatorowy. Oczywiście trzeba znaleźć w domu dla niego odpowiednie miejsce, gdzie zostanie zamontowany system ładowania, tak by odkurzacz nie stanowił wątpliwej dekoracji w salonie. Jednak dysponując odpowiednią przestrzenią można cieszyć się z komfortu pracy z tym urządzeniem. Jedno ładowanie wystarczy na odkurzenie całego mieszkania. Warto również zwrócić uwagę na ergonomiczną budowę takich modeli. Bardzo wygodnie trzyma się je w dłoni, a do tego są dość lekkie. Najlepsze rozwiązania dla domu i własnego komfortu, także dotyczącego braku kurzu gromadzącego się we włóknach dywanów znajdą Państwo w naszym sklepie twojpasaz.pl.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium