Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Oczyszczacze powietrza - pozbądź się kurzu i dymu z twojego domu

Jakość powietrza w domach pozostawia wiele do życzenia. Unoszący się kurz, krążące w powietrzu, bakterie
i wirusy, czy rozwijające się roztocza i grzyby - wszystko to wpływa na nasze zdrowie bardzo negatywnie. Dlatego warto wybrać oczyszczacze powietrza, dzięki którym poradzimy sobie z większością unoszących się
w powietrzu szkodliwych związków i będziemy mogli oddychać pełną piersią.

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem to idealny wybór dla alergików

Oczyszczanie powietrza z kurzu i pyłów jest niezbędne w domach alergików. Osoby cierpiące na takie dolegliwości powinny zdecydowanie zainwestować w oczyszczacz powietrza. Funkcja jonizacji sprawia, że cząstki pyłów i kurzu nie unoszą się w powietrzu zatem atmosfera jest znacznie bardziej przyjazna. Oczyszczacz wyposażony jest w filtr HEPA. Pochłania on nie tylko większe cząstki stałe, ale również wirusy, bakterie i grzyby. Może pochłaniać nawet 99, 9% procent szkodliwych substancji.

Oczyszczacze powietrza dla palaczy

Osoby palące papierosy zmagają się z dymem wnikającym w tkaniny i przenikającym powietrze w domu. Można sobie z tym poradzić decydując się na zakup oczyszczacza powietrza. Dzięki temu można pozbyć się gryzącego zapachu, który powoduje u biernych palaczy bóle głowy i złe samopoczucie. Oczywiście oczyszczacz powietrza może pochłaniać również zapachy z kuchni przenikające do pomieszczeń wspomagając pracę okapu. Niemniej jednak głównym zadaniem oczyszczacza jest pozbywanie się z powietrza szkodliwych azotanów i metali ciężkich, które przyczyniają się do rozwoju nowotworów. Zatem małe urządzenie może zapewnić w domu zdrowszą atmosferę. Takie rozwiązanie jest również w sposób szczególny polecane dla osób o obniżonej odporności w wyniku chorób przewlekłych.

Warto zauważyć, że każdy oczyszczacz powietrza posiada ergonomiczny kształt i nie zaburza estetyki wnętrza. Mieszkając na terenie mocno zanieczyszczonym np. przez działalność fabryk zdecydowanie warto stawiać na urządzenia wyposażone w filtry oczyszczające powietrze. Najlepiej działa w tym względzie wentylacja mechaniczna, jednak osoby, którą na nią nie stać, mogą zdecydować się na rozwiązanie prostsze, które jest skuteczne i nie wymaga skomplikowanego montażu.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium