Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Codzienny przykry obowiązek

 
W wielu domach nie raz toczyły się spory o to, kto tego dnia powinien zająć się zmywaniem naczyń. Doprowadzanie do porządku przybrudzonych naczyń nie jest najprzyjemniejszą czynnością z zakresu obowiązków domowych. Nawet osoby posiadające zmywarkę, często muszą mierzyć się z myciem naczyń, ponieważ wiele z nich nadaje się jedynie do czyszczenia ręcznego. Często jesteśmy zmuszeni odkładać mokre naczynia i sztućce na blat kuchenny z powodu braku innego miejsca, w którym mogłyby one spokojnie wyschnąć. Suszarka do naczyń a także ociekacz do sztućców z pewnością usprawnią prace kuchenne.
 

Ociekacz - i wszystko jest na swoim miejscu

 
Oprócz suszarki do naczyń warto posiadać także pojemny i praktyczny ociekacz do sztućców. Noże, widelce, łyżki a także akcesoria kuchenne wbrew pozorom, jeżeli nie zadba się o ich odpowiednie przechowywanie, zajmują bardzo dużo miejsca. Powinny zatem mieć wyznaczone oddzielne miejsce, zarówno w szufladzie jak i podczas suszenia. Rozłożenie ich na suszarce do naczyń byłoby bardzo niewygodne, a dodatkowo prawdopodobnie zajęłyby całą jej powierzchnię i dla reszty zastawy mogłoby nie starczyć już miejsca.
 
Odpowiednim sposobem suszenia świeżo umytych sztućców jest właśnie ociekacz. Takie produkty są wykonywane z bardzo trwałych i solidnych materiałów, np. z drutu chromowanego, co sprawia, że posłużą nam przez wiele lat. Większość z nich jest podzielona na kilka komór, co znacząco ułatwia ich użytkowanie. Ich optymalne wymiary są często przystosowane do suszarek komorowych a także do tych, które nie posiadają miejsca przeznaczonego na sztućce. Ociekacze wyposażone w specjalne tacki mogą po prostu stać w okolicach zlewu i świetnie sprawdzać się podczas codziennego zmywania.
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium