Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Ochraniacze na materace, które zwiększą trwałość każdego modelu

Materac niezależnie od tego czy wykonany jest z pianki, włókna bambusowego bądź kokosowego, czy też lateksu narażony jest na uszkodzenia. Nacisk ciężaru ciała może powodować jego powierzchniowe wycieranie się, a w przypadku materacy niedopasowanych do wagi użytkowników również zagłębień. Zatem poza doborem materaca o odpowiedniej twardości niezwykle ważna jest jego ochrona, a tę zapewniają ochraniacze na materace.

Ochraniacze na materace, świetnie sprawdzą się do materacy każdego typu

Pierwszym rodzajem ochraniaczy, z jakimi można się spotkać są te wykonane z flizeliny. Nakłada się je bezpośrednio na materac i stanowią dodatkową ochronę przed wnikaniem w strukturę materaca kurzu, brudu, alergenów, a także chronią go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli chcą Państwo zadbać o jakość swoich materacy, to topper, czyli tzw. materac nawierzchniowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Warto podkreślić, że materac nawierzchniowy ze względu na swoje właściwości polecany jest dla alergików. Jego nałożenie sprawia, że komfort snu dodatkowo wzrasta ponieważ zyskujemy kolejną warstwę, a ponadto w przypadku stosowania dwóch materacy na łóżku dwuosobowym można zniwelować wyczuwalność przerwy pomiędzy nimi.

Łóżko wodne może być jeszcze bardziej komfortowe

Wśród ochronnych rozwiązań dla materaców można znaleźć również te przeznaczone do materaców wodnych. Jak wiadomo taki materac jest niezwykle wygodny, poprawia krążenie i dostosowuje się do wszystkich krzywizn ciała, a także zmian pozycji w czasie snu. Niemniej jednak wchodzenie na łóżko wodne i schodzenie z niego może stanowić pewien problem, gdyż krawędzie są "płynne". Można go jednak rozwiązać w prosty sposób, a mianowicie stosując ramy piankowe do łóżka wodnego, które składają się z dwóch lub więcej części nakładanych na materac. To one trzymają go w ryzach i sprawiają, że korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze. Dodatkowo taka ochrona sprawia, że materac jest mniej podatny na uszkodzenia i przez to również trwalszy. Zyskujemy również wyraźne krawędzie łóżka, nie tracąc typowych walorów materaca wodnego. Warto korzystać z doskonały ram do łóżek wodnych, które można dopasować do każdego łóżka wodnego dostępnego w ofercie twojpasaz.pl.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium