Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Monokulary Levenhuk - przyrządy optyczne do różnych zastosowań

Obserwacja otaczającego świata zarówno na lądzie, jak i na wodzie może być fascynująca. Zarówno obiekty statyczne, jak i obiekty i organizmy dynamiczne można oglądać w dużym powiększeniu, a to pozwala spojrzeć na nie nieco inaczej i dostrzec wcześniej nieznane szczegóły, które rzucają zupełnie nowe światło na badany obiekt. Takim obserwacjom sprzyja posiadanie monokularu. Jest to urządzenie optyczne, które pozwala na obserwację bardzo odległych obiektów nawet w 10-krotnym powiększeniu. Jego podłużny kształt przywodzi na myśl nieco lunetę, jest jednak znacznie mniejszy i przy tym poręczniejszy. Świat można obserwować bezpośrednio przez szkło powiększające lub stawiając monokular na statywie.

Monokulary - solidna obudowa odporna na warunki zewnętrzne

Niezależnie od tego czy wybierasz się na obserwację dzikiej przyrody, czy monokular zabierasz ze sobą, by podziwiać zabytki, to nie musisz martwić się o niekorzystne warunki atmosferyczne. Obudowa jest bowiem odporna na deszcz i pył, dzięki temu, że wykonana jest z solidnej gumy. Zastosowanie takiego materiału ułatwia również chwyt urządzenia i zapobiega jego wyślizgnięciu się. Oczywiście solidna obudowa to również ochrona przed upadkiem urządzenia.

Monokulary - doskonałe dla żeglarzy i wędkarzy

Jeśli lubią Państwo wędkować albo pływać po morzu, to monokular jest doskonałym wyborem, kiedy wybieramy się w rejs. Wystarczy wybrać model, który wyposażony jest w kompas i dalmierz. W ten sposób można dokładnie określić odległość od widzianych na horyzoncie krajobrazów czy obiektów, korzystając z odpowiedniego wzoru. W naszej ofercie znalazły się modele wodoszczelne i wodoodporne, a także umożliwiające powiększenie widzianego obrazu 7-, a nawet 10-krotnie. Takie urządzenie może być doskonałym prezentem dla miłośnika wędkarstwa, a także każdego małego odkrywcy, który pragnie z bliska obserwować przyrodę. Urządzenia dostępne są z akcesoriami do czyszczenia, dzięki czemu niezależnie od warunków można dbać o najwyższą jakość widzianego obrazu. Przydatna na różne eskapady będzie także sakwa, która również wchodzi w skład zestawów. Monokular podobnie jak lornetkę można nosić również na pasku, zatem nie ma konieczności dokupowania statywu.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony