Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Hoker biało / popielaty H83 Hoker biało / popielaty H83
Producent: Halmar
Cena: 289,00 zł
zobacz więcej
Hoker biało / popielaty H87 Hoker biało / popielaty H87
Producent: Halmar
Cena: 349,00 zł
zobacz więcej
Hoker ciemny orzech/eco skóra CAYENNE1112 MIX Hoker ciemny orzech/eco skóra CAYENNE1112 MIX
Producent: Halmar
Cena: 295,00 zł
zobacz więcej
Hoker ciemny zielony H95 Hoker ciemny zielony H95
Producent: Halmar
Cena: 249,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Hoker granatowy H82 Hoker granatowy H82
Producent: Halmar
Cena: 229,00 zł
zobacz więcej
Hoker nogi - orzech, tapicerka - granatowy H93 Hoker nogi - orzech, tapicerka - granatowy H93
Producent: Halmar
Cena: 299,00 zł
zobacz więcej
Hoker popiel H95 Hoker popiel H95
Producent: Halmar
Cena: 249,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Hoker transparentny / biały, nogi - buk H91 Hoker transparentny / biały, nogi - buk H91
Producent: Halmar
Cena: 279,00 zł
zobacz więcej
Hoker wenge H8 Hoker wenge H8
Producent: Halmar
Cena: 288,00 zł
zobacz więcej
Stolik barowy czarny BAR7 Halmar Stolik barowy czarny BAR7 Halmar
Producent: Halmar
Cena: 355,00 zł
zobacz więcej
Stolik barowy czarny BAR8 Halmar Stolik barowy czarny BAR8 Halmar
Producent: Halmar
Cena: 266,00 zł
zobacz więcej
Stół barowy metalowy yellow cooper SB8 Halmar Stół barowy metalowy yellow cooper SB8 Halmar
Producent: Halmar
Cena: 549,00 zł
zobacz więcej

Meble barowe oraz meble restauracyjne nowoczesne i stylowe.

Wysokie stołki barowe, długie blaty i metalowe szafki coraz częściej goszczą nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale również w naszych mieszkaniach. Jest to bardzo kompaktowe i uniwersalne rozwiązanie, a sprawdza się przede wszystkim w miejscach o ograniczonej przestrzeni do wykorzystania. Metalowe szafki, hokery na stalowych nóżkach i proste blaty to domena przede wszystkim stylu industrialnego, chociaż drewniane stołki i lady na podwyższeniu doskonale sprawdzą się w innych aranżacjach wnętrza. Jakie meble wchodzą w skład tzw. kompletów restauracyjnych i barowych?

Blaty i lady to podstawowy element mebli barowych, bez którego trudno wyobrazić sobie jakikolwiek punkt gastronomiczny. W lokalach odbywa się przy nich obsługa, serwowane są drinki i przekąski, a niejednokrotnie toczą się zacięte dyskusje, spory i dialogi. W domu zaś ich zastosowanie może być o wiele szersze: od praktycznej i funkcjonalnej przestrzeni, przy której będziemy mogli przygotować i zjeść posiłek, aż do formy czysto dekoracyjnej, na której postawimy akcesoria kuchenne lub drobne dekoracje. By zapewnić optymalną przestrzeń do spożywania przygotowanych dań, trzeba pamiętać o odpowiednich wymiarach - minimalna głębokość blatu powinna wynosić 55-60 cm, wtedy komfortowo położymy na nim talerze i szklanki.

Kolejnym istotnym meblem jest stołek barowy, zwany również hokerem. Asortyment oferowanych przez nas krzeseł barowych jest bardzo szeroki, a ich zróżnicowanie sprawia, że dopasujemy produkt do każdej aranżacji wnętrza. Nasze stołki barowe mogą być wyposażone w oparcie na plecy, jak również mogą być pozbawione tego dodatku. Stołki barowe mogą być nieruchome, czyli oparte na nóżkach, które w razie potrzeby przesuwamy lub odsuwamy by obrócić się do innych osób. Ruchome hokery z kolei oparte są na nóżce, którą możemy swobodnie obracać wokół własnej osi, dzięki czemu nie musimy przesuwać mebla, by na nim zasiąść lub z niego zejść. Szerokość i kształt siedziska również jest istotny - by komfortowo siedzieć, potrzebujemy ok. 60-80 cm przestrzeni.

Ostatnią kwestią są metalowe szafki, które - mimo wszystko - nie podbiły prywatnych domów. Jest to mebel funkcjonalny w gastronomii, jednak z reguły pozbawiony dekoracji, ozdób czy innego waloru estetycznego. Znając potrzeby naszych Klientów, oferujemy zatem szeroki wybór mebli barowych i restauracyjnych, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z doradcami.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium