Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Łóżko wodne 180 x 200 cm dodatki czarne PARIS Łóżko wodne 180 x 200 cm dodatki czarne PARIS
Producent: Beliani
Cena: 4 697,99 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne 180 x 200 cm dodatki dunkelblau PARIS Łóżko wodne 180 x 200 cm dodatki dunkelblau PARIS
Producent: Beliani
Cena: 4 697,99 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne 180x200 cm – dodatki LILLE białe Łóżko wodne 180x200 cm – dodatki LILLE białe
Producent: Beliani
Cena: 5 345,99 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne 180x200 cm – dodatki VICHY szary Łóżko wodne 180x200 cm – dodatki VICHY szary
Producent: Beliani
Cena: 4 481,99 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne brązowe 180 x 200 cm ZEN Łóżko wodne brązowe 180 x 200 cm ZEN
Producent: Beliani
Cena: 6 555,59 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne srebrne LED 180 x 200 cm welur AVIGNON Łóżko wodne srebrne LED 180 x 200 cm welur AVIGNON
Producent: Beliani
Cena: 4 676,39 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne welur 180 x 200 cm szare VICHY Łóżko wodne welur 180 x 200 cm szare VICHY
Producent: Beliani
Cena: 4 481,99 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne welur beżowe 180 x 200 cm LILLE Łóżko wodne welur beżowe 180 x 200 cm LILLE
Producent: Beliani
Cena: 4 805,99 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne welur różowe 180 x 200 cm LILLE Łóżko wodne welur różowe 180 x 200 cm LILLE
Producent: Beliani
Cena: 4 805,99 zł
zobacz więcej
Łóżko wodne welurowe 180 x 200 cm czerwone LAVAL Łóżko wodne welurowe 180 x 200 cm czerwone LAVAL
Producent: Beliani
Cena: 5 129,99 zł
zobacz więcej

Wygodne, piękne i luksusowe łóżka wodne do sypialni.

Łóżka wodne od wielu lat uchodzą za synonim wygody, prestiżu i luksusu, stanowiąc jedno z najbardziej pożądanych elementów wystroju wnętrza i sypialni. Ta opinia nie jest bezpodstawna: materac wodny dopasowuje się do każdej sylwetki i pozycji spania, a do niedawna jako produkt był bardzo trudno dostępny. Cena - choć może wydawać się stosunkowo wysoka - jest atrakcyjna i konkurencyjna na rynku, a korzyści, które niesie spanie na łóżku wodnym są zdecydowanie warte swojej ceny. Chociaż zwykło się mówić "łóżko wodne", to tak naprawdę sama konstrukcja łóżka jest niemal identyczna, jak w standardowych produktach. Różnicę stanowi materac, który zamiast sprężyn czy pianki ma w sobie podgrzewaną wodę, a sama jego technika produkcyjna jest o wiele bardziej zaawansowana.

Jakie są główne zalety łóżka wodnego?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, materac łóżka wodnego jest wypełniony podgrzewaną wodą, która daje kojący efekt ciepła. Dzięki takiemu odczuciu nasz sen jest zdrowy i komfortowy, a sam proces zasypiania szybszy. Łóżko wodne gwarantuje jednakowy klimat snu za pomocą termostatycznie sterowanego ogrzewania, przez co praktycznie całą noc przesypiamy w jednej pozycji, bez "poszukiwania" dogodnej pozycji i wiercenia się w nocy. Sama woda - jako plastyczny wypełniacz - dopasowuje się do kształtu naszego ciała, dzięki czemu nasz kręgosłup jest odciążony, a my sami nie cierpimy ze względu na bóle głowy, szyi, pleców czy barków. Materac wodny odciąża układ krążenia - koniec porannego wstawania ze ścierpniętymi nogami czy odrętwiałymi rękoma. Ze względu na swoje dobroczynne działanie zakup takiego materaca rekomenduje się przede wszystkim alergikom (ze względu na brak czynników alergicznych) kobietom w ciąży (ulga dla zmęczonych pleców i mięśni), osobom starszym lub cierpiącym na chroniczne bóle kostno-stawowe, mięśniowe czy krążenie.

Jak dbać o łóżko wodne?

Wbrew obiegowej opinii, materac wodny jest stosunkowo prosty w pielęgnacji, a odpowiednio zadbany nie sprawia żadnego problemu. Często słyszy się, że nawet wbicie drobnej szpilki może spowodować niekontrolowane wylewanie się wody. Nie jest to do końca prawdą - by doszło do zalania mieszkania, materac musiałby być uszkodzony od boku (tam, gdzie powłoka jest najcieńsza), a wykonana perforacja większa, niż główka szpilki. Do wody znajdującej się w materacu raz do roku należy wlewać preparaty zwane klimatyzatorami, które zabijają bakterie i zapobiegają rozwojowi grzybów i alg.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium