W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Cm łóżko biało-czarny CASSANDRA 120 Halmar Cm łóżko biało-czarny CASSANDRA 120 Halmar
Producent: Halmar
Cena: 1 185,00 zł
zobacz więcej
Cm łóżko biało-czarny CASSANDRA 160 Halmar Cm łóżko biało-czarny CASSANDRA 160 Halmar
Producent: Halmar
Cena: 1 418,00 zł
zobacz więcej
łóżko biały MODENA 2 Halmar łóżko biały MODENA 2 Halmar
Producent: Halmar
Cena: 1 889,00 zł
zobacz więcej
łóżko biały SAMARA Halmar łóżko biały SAMARA Halmar
Producent: Halmar
Cena: 1 077,00 zł
zobacz więcej
łóżko biały SOFIA Halmar łóżko biały SOFIA Halmar
Producent: Halmar
Cena: 1 529,00 zł
zobacz więcej
Łóżko czarne skóra ekologiczna 160 x 200 cm METZ Łóżko czarne skóra ekologiczna 160 x 200 cm METZ
Producent: Beliani
Cena: 1 587,59 zł
zobacz więcej
Łóżko czarne skóra ekologiczna 180 x 200 cm METZ Łóżko czarne skóra ekologiczna 180 x 200 cm METZ
Producent: Beliani
Cena: 1 695,59 zł
zobacz więcej
łóżko czarny DAKOTA Halmar łóżko czarny DAKOTA Halmar
Producent: Halmar
Cena: 1 240,00 zł
zobacz więcej
łóżko czarny SAMARA Halmar łóżko czarny SAMARA Halmar
Producent: Halmar
Cena: 1 077,00 zł
zobacz więcej
Łóżko skórzane 160x200 cm ze stelażem AVIGNON Łóżko skórzane 160x200 cm ze stelażem AVIGNON
Producent: Beliani
Cena: 2 516,39 zł
zobacz więcej

Eleganckie i nowoczesne łóżka skórzane do każdego domu.

Elementy wyposażenia mieszkania wykonane ze skóry nadają wnętrzu ekskluzywnego wyglądu, stanowiąc luksusowy akcent. Szczególnie prestiżowo wygląda skórzane łóżko, które poza funkcją użytkową przejawia również walory estetyczne, będąc dekoracją samą w sobie. Jednak niektóre osoby decydują się na wybór skóry ekologicznej, które do złudzenia przypominają prawdziwą skórę. Czy takie rozwiązanie - poza walorem ekonomicznym i niższą ceną - ma inne korzyści? Dlaczego w ogólnym rozrachunku lepiej jest wydać więcej pieniędzy, ale stać się właścicielem skórzanego łóżka?

Największą zaletą skórzanego łóżka jest łatwość w sprzątaniu i utrzymaniu skórzanych obić. Tak naprawdę każdy płyn, od gorącej herbaty aż po czerwone wino bez problemu zetrzemy wilgotną ściereczką lub ręcznikiem kuchennym, a po plamie nie zostanie ani kropla. Również kredki, pisaki, mazaki, ołówki czy długopisy w rękach najmłodszych nie uczynią większej krzywdy łóżkom skórzanym - możemy bez obaw dopuszczać nasze pociechy w okolice skórzanych obić. Do utrzymania takiego mebla wystarczy pasta pielęgnacyjna do skór; ceny za opakowanie takiego preparatu mieszczą się w granicach 25-49 zł, a jedno opakowanie starczy do zachowania naszego łóżka w doskonałym stanie przez kilkanaście miesięcy.

Kolejnym plusem jest oddychanie skóry naturalnej (w eko-skórze takie zjawisko praktycznie nie występuje). Latem powierzchnia tapicerki wykonanej z eko-skóry wydaje się nieprzyjemnie ciepła, zimą zaś wyjątkowo chłodna i zimna. Ekologiczna skóra ma o wiele większe tendencje do przyklejania się do nagiej skóry niż standardowa skóra, szczególnie gdy temperatura powietrza jest wysoka. Najlepszym typem skóry wykorzystywanym do tapicerowania mebli jest anilina, czyli skóra o otwartych porach. Pomimo nieco wyższej ceny niż standardowy rodzaj skóry, w anilinowych meblach zjawisko przyklejania się do gołej skóry praktycznie nie wytrzymuje, zaś sam mebel jest przyjemny w dotyku i komfortowy w użytkowaniu.

Już po kilku latach eko-skóra - zwana również skajem - ma tendencje do nieestetycznych przebarwień, łuszczenia się, a nawet odpadania od powierzchni mebla. Zniszczenia te bardzo skutecznie szpecą mebel, a ich powierzchnia w takiej sytuacji nie nadaje się do naprawy. Takiego problemu przy prawdziwej skórze nie ma, dlatego warto zabezpieczyć się zawczasu i zadbać o żywotność naszego mebla, rezygnując z ekologicznej skóry na rzecz autentycznie skórzanych łóżek.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium