Menu

Skrzaty

Sklep wędkarski

Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lilia - spokój i elegancja na jednym obrazie

 
Często nazywane kwiatem niewinności - lilie to piękny motyw na obrazy, który zresztą przez ich twórców jest powszechnie wykorzystywany. Czasem motywem są same kwiaty, często jednak stanowią jeden z wielu elementów, który jednak potrafi w swoisty sposób przyćmić pozostałe. Szczególnie przy portretowaniu młodych kobiet, wielu malarzy wykorzystywało lilie jako dodatek, którego zadaniem było między innymi podkreślenie urody kobiety. Lilie to niezwykle piękne kwiaty o dużych płatkach, które na obrazach bardzo często są przedstawiane bardzo szczegółowo. Wielu malarzy pozostaje pod dużym urokiem tych kwiatów, przedstawiając je na obrazach bez żadnego tła, aby nic nie przysłaniało ich urody i nie odciągało od nich spojrzeń. Dlatego też wspaniale będą się prezentować w każdym pomieszczeniu w domu i w firmie. Gabinety urody, salony SPA, butiki z odzieżą czy kosmetykami damskimi - wszędzie tam motyw lilii wspaniale podkreśli charakter takiego miejsca.


Sypialnia pełna spokoju

 
Obrazy z liliami to doskonały sposób na ozdobienie sypialni. Kwiaty emanują pięknem i spokojem, który właśnie tam jest szczególnie pożądany. Pozostaje jedynie ich wybór pod względem kolorystyki. Przyroda obdarzyła lilie bardzo różnymi barwami, przez co bez trudu można wyszukać idealnie dopasowane do konkretnego pomieszczenia i jego kolorystyki. Wszystkie one wnoszą do wnętrz spokój i wrażenie ciepła. Jednak na obrazach mogą być przedstawiane w całkiem innych barwach, których w naturze nie można spotkać. Nawet wówczas, gdy twórca obrazu postanowił nadać im ciemną barwę, obrazy z liliami emanują spokojem i elegancją.


Lilie do salonu i do miejsca pracy

 
Piękno lilii sprawia, że przedstawiające je obrazy doskonale sprawdzą się także w salonie. Odpowiednio dobrany pod względem wielkości obraz przyciągnie wzrok, dlatego też warto znaleźć jak najbardziej odpowiedni. Jeżeli ktoś chce jeszcze bardziej wyeksponować taki obraz, powinien pomyśleć o odpowiedniej ramie, która nada mu bardziej wyrazistego charakteru. Szczególnie pożądane są w sytuacji, gdy obraz ma być prezentowany na jasnym tle, dzięki czemu znacznie lepiej się od niego odcina. Obraz z liliami to także bardzo dobry pomysł na efektywne ozdobienie wnętrz pracy, przede wszystkim ze względu na dużą dawkę spokoju, jaką do nich wnosi. Dlatego też z każdym rokiem wybór obrazów, których tematem są właśnie lilie, jest coraz większy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony