Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Liczarka sorter do bilonów glover hcs-31 Liczarka sorter do bilonów glover hcs-31
Producent: Glover
Kod produktu: HCS-31
Wysyłka: 2-3 dni
Cena: 5 645,00 zł
szt.
zobacz więcej

W dobie zaawansowanych technologii proponowane są nam coraz to bardziej nowatorskie urządzenia, których celem jest ułatwienie oraz zautomatyzowanie naszej pracy. Dzięki tego rodzaju narzędziom można przede wszystkim zaoszczędzić sporo cennego czasu, nic więc dziwnego, że cieszą się one coraz większym zainteresowaniem na rynku. Wśród nich można wyróżnić przede wszystkim nowoczesne liczarki banknotów, które służą do liczenia banknotów bądź sumy ich wartości. Niektóre liczarki są przystosowane nie tylko do liczenia banknotów, ale także różnego rodzaju kuponów oraz czeków.

Liczarka banknotów to wielofunkcyjne urządzenie, którego zaletą jest przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia dużej ilości czasu. Inwestując w takie narzędzie pracy nie będziemy musieli już spędzać długich godzin na liczeniu banknotów - urządzenie zrobi to za nas. Co więcej, decydując się na kupno profesjonalnej liczarki eliminujemy jednocześnie błędy, które samodzielnie możemy popełnić w trakcie zliczania banknotów. Ręczne liczenie powoli odchodzi do przeszłości, a wielu firmach pojawiają się nowoczesne liczarki bilonu. Takie urządzenia już teraz przyspieszają pracę w wielu sklepach, ale na co dzień mogą być też stosowane w bankach, placówkach pocztowych czy w wielu innych punktach obsługi klientów.

Obsługa liczarki banknotów nie jest specjalnie skomplikowana. Banknoty umieszcza się w specjalnym podajniku liczarki, a następnie są one poddawane profesjonalnemu liczeniu. W ten sposób można też zliczać kupony, czeki oraz wiele innych dokumentów (muszą one jednak spełniać wymagania co do rozmiaru liczonych dokumentów).

Obok nowoczesnych liczarek w wielu sklepach pojawiają się także testery banknotów, czyli profesjonalne urządzenia umożliwiające weryfikację pieniędzy. Tester banknotów to również łatwe w obsłudze narzędzie, które daje możliwość sprawdzania nie tylko pieniędzy, ale i kart płatniczych, czeków, papierów wartościowych i innych dokumentów. Urządzenie to umożliwia przede wszystkim rozpoznawanie fałszywych banknotów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium