Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Lampa betonowa ogrodowa, chińska świątynia 46cm Lampa betonowa ogrodowa, chińska świątynia 46cm
Producent: STOR
Cena: 120,00 zł
zobacz więcej
Lampa betonowa ogrodowa, chiński domek 37cm Lampa betonowa ogrodowa, chiński domek 37cm
Producent: STOR
Cena: 93,00 zł
zobacz więcej
Lampa betonowa ogrodowa, chiński domek 40cm Lampa betonowa ogrodowa, chiński domek 40cm
Producent: STOR
Cena: 126,00 zł
zobacz więcej
Lampa betonowa, lampa ogrodowa 38cm Lampa betonowa, lampa ogrodowa 38cm
Producent: STOR
Cena: 93,00 zł
zobacz więcej
Lampa betonowa, lampa ogrodowa 40cm Lampa betonowa, lampa ogrodowa 40cm
Producent: STOR
Cena: 96,00 zł
zobacz więcej
Lampa betonowa, lampa ogrodowa 45cm Lampa betonowa, lampa ogrodowa 45cm
Producent: STOR
Cena: 119,00 zł
zobacz więcej
Lampa betonowa, lampa ogrodowa 51cm Lampa betonowa, lampa ogrodowa 51cm
Producent: STOR
Cena: 305,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa betonowa, lampa ogrodowa 90cm Lampa betonowa, lampa ogrodowa 90cm
Producent: STOR
Cena: 353,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa betonowa, lampa ogrodowa bez podstawy 43cm Lampa betonowa, lampa ogrodowa bez podstawy 43cm
Producent: STOR
Cena: 148,00 zł
zobacz więcej

Jak poczuć ciepło w ogrodzie.

Każdy ogród powinien być urządzony z niepowtarzalnym smakiem i zapraszać swoim wyglądem do spędzania w nim czasu. Ogrody mają w sobie coś z magii i tak powinny się prezentować – jak zaklęte miejsca, pełne uroku, wróżek i elfów. Niepowtarzalną szansę upiększenia i ozdobienia ogrodu daje Ci TwójPasaż.pl – sklep, w którym możesz zakupić betonowe lampy. W ofercie mamy wiele wariacji i rozwiązań wykonanych w stylu chińskim. Znajdziesz więc u nas wzór „chińska świątynia”, „chińska wieża” czy „chiński domek”. Wszystkie wykonane są w oryginalny i ciekawy sposób, zaspokajają poczucie estetyki każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby, są źródłem piękna zarówno w salonie, jak i w ogrodzie. Dzięki nim światło staje się czymś bardziej tajemniczym i bajecznym.

Lampy z betonu to skuteczne i solidne rozwiązanie – po pierwsze praktyczne, po drugie piękne – dla kogoś, kto chce np. oświetlić sobie drogę w ogrodzie. Trwały beton zapewnia możliwość korzystania z obiektu przez długie lata. Dzięki dobrej jakości światłu wydobywającemu się z lampy betonowej nigdy nie padniesz ofiarą jakichś nieprzewidzianych przeszkód na drodze.

Lampy betonowe przywołują na myśl pradawną i zasłużoną w świecie kulturę Państwa Środka. Pozwalają na cofnięcie się w czasie, wyobrażenie sobie życia w kraju obfitym w piękne i majestatyczne budowle o niespotykanym nigdzie indziej kształcie i wzorze. Faktem jest, że kultura chińska wypracowała sobie wyjątkowy i niepowtarzalny styl, bardzo bogaty w charakterystyczne zdobienia, a przede wszystkim dachy. Elementy tego bogactwa mogą być również ozdobą Twojego domu czy ogrodu. Dzięki nim zatopisz się w marzeniach, a spokojne światło lampy betonowej ukołysze Cię do snu w Twoim wygodnym łóżku.

Lampa betonowa to wybór doskonały, zarówno ze względu na ich funkcjonalność, jak i walory estetyczne. Polecane do każdego domu i ogrodu, w których chcemy dodać nutkę orientu. Jeśli chcemy ożywić sypialnię, taki element z pewnością jest bardzo dobrym wyborem.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium