Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Lampki dekoracyjne

Lampki dekoracyjne

Dekoracje i ozdoby, z których użyciem aranżujesz swój dom, nie muszą być nudne i martwe. Oświetl dowolną przestrzeń stonowanym światłem, jakie dają lampki dekoracyjne i świecące gałązki. Wybieraj wzory idealnie pasujące do reszty aranżacji. Piękne łańcuchy świąteczne i kompozycje świetlne, takie jak świecące róże, to kunsztowne urozmaicenie w eleganckim domu. Wiszące światełka, choć kojarzone ze Świętami Bożego Narodzenia, dobrze wyglądają cały rok, a nowe, pomysłowe wzory, takie jak led cotton, pasują również do letniej aranżacji.

Pokryte bawełną lampki LED zdobyły ogromną popularność. Nic dziwnego, bawełniane kule podążają za modną prostotą, są tanie, a mimo to charakteryzują się wysoką jakością. Naprawdę trudno oprzeć się ogromnej gamie kolorystycznej, w której są dostępne. Świetnie wyglądają zawieszone na zagłówku łóżka, na ścianie, półce czy w każdym innym miejscu w twoich czterech kątach. Wieczorem, w przeciwieństwie do intensywnego światła z lampy sufitowej, warto wypełnić pomieszczenie stonowanym światłem, które jest o wiele przyjemniejsze, pokój w ten sposób oświetlony wygląda o wiele atrakcyjniej i co najważniejsze, sprzyja to dobremu snu. Przebywanie w zbyt jasno oświetlonym pomieszczeniu to dla organizmu mylna informacja, że wciąż jest dzień. Dlatego zasypianie jest kłopotliwe. Mała intensywność światła przygotowuje natomiast do snu.

Lampki dekoracyjne i świecące gałązki można porównać do świec. Oba źródła światła są niezwykle klimatyczne i dodają romantycznej atmosfery, ale lampki LED nie nagrzewają się i są energooszczędne. Ekologiczna eksploatacja jest możliwa dzięki nowoczesnej technologii, również przy zasilaniu bateryjnym.

Łańcuchy świąteczne

Charakterystyczne dla okresu świątecznego, są teraz dostępne w wielu ciekawych wzorach. Nie każdemu podobają się proste, odsłonięte lampki LED. Pomysłowe modele osłonięte bawełnianymi i rattanowymi kulami na pewno trafią w gusta tej osoby. Płatki śniegu z kolei zauroczą dom nawet w najcieplejszą zimę. Świecący chłodną lub ciepłą bielą łańcuch świąteczny nie jest zimny jak prawdziwy śnieg, ale też nie nabiera temperatury, co charakteryzuje gorszej jakości produkty.

Świecące róże

Kwiaty oświetlone od wewnątrz to najnowszy sposób, który w aranżacji wnętrz jest wykorzystywany do zastąpienia sztucznej roślinności, która nigdy nie jest estetyczna, rozwiązaniem efektownym, a ciętych kwiatów naturalnych, które są kosztowne, nie mniej elegancką ozdobą. Warto uwzględnić świecące róże w projekcie pomieszczenia.

Świecące gałązki

Łańcuchy świąteczne w takiej formie to wspaniała dekoracja do twojego domu. Sprawdź sam, jak lampki dekoracyjne świecące gałązki uprzyjemnią pobyt we własnym lokum. Opleć nimi dowolne miejsce i stwórz niepowtarzalną atmosferę na każdy wieczór. Świecące róże jako element wystroju wnętrz trudno porównać z jakąkolwiek inną ozdobą, ponieważ te łańcuchy świąteczne zakończone płatkami podświetlanych kwiatów wprowadzają zarówno nowoczesność jak i naturalną estetykę.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium