Fototapety

Sklep wędkarski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Komplety kawowe na każda okazję 

Wielu z nas uznaje picie kawy za swego rodzaju rytuał. Moment picia kawy kojarzy się z odpoczynkiem, a także miłymi chwilami spędzonymi z rodziną i przyjaciółmi. Chwile spędzone przy kawie powinny być wyjątkowe i powinniśmy je celebrować. Ważne jest z kim, gdzie i jak pijemy kawę. Nie należy również zapominać o tym z czego pijemy nasz ulubiony napój. Niektórzy twierdzą, że kawa w wiekowej, niezbyt ładnej szklance smakuje zupełnie inaczej niż w filiżance z eleganckiego serwisu. Szczególną uwagę na tego typu sprawy zwracają prawdziwi kawosze, dla których rytuał picia kawy jest niezwykle ważny.

Serwis do kawy na przyjęcia

Która Pani domu nie marzy o pięknym, porcelanowym serwisie do kawy? Gdy zapraszamy gości, chcemy by czuli się u nas jak najlepiej. Zwłaszcza, gdy świętujemy jakąś uroczystość i jest nas więcej potrzebujemy więcej niż tylko pary pięknych filiżanek. Tymczasem w naszym domu często mamy ładne filiżanki, ale z różnych serwisów. Zazwyczaj bywa tak, że dwie się stłukły, inne wyszczerbiły w zmywarce i tak została jedna samotna sztuka z niegdyś pięknego, kompletnego serwisu. Taka „łatana” zastawa nie prezentuje się zbyt elegancko.

Oczywiście można trzymać pojedyncze perełki z różnych serwisów chociażby po to, by samemu móc delektować się smakiem i aromatem ulubionej kawy w pięknej, opuszczonej przez resztę serwisu, filiżaneczce. Warto jednak posiadać komplet pasujących do siebie porcelanowych filiżanek z talerzykami, ponieważ goście nie zawsze są wyrozumiali i elementy z różnych serwisów mogą wywołać u nich zdziwienie. Dla własnego komfortu podczas organizacji przyjęć dobrze jest posiadać kompletną zastawę obiadową jak i kawową.

Jaki komplet kawowy wybrać?

Kwestia wyboru serwisu do kawy jest zależna jedynie od Ciebie. Ważne jest przede wszystkim jakiej ilości filiżanek z podstawkami potrzebujesz. Zastanów się, czy często organizujesz rodzinne spotkania i ilu gości wtedy przyjmujesz. W kwestii wyglądu wszystko zależy od Twoich upodobań estetycznych. Dostępne są zarówno stonowane komplety z delikatnym wzorem jak i takie, na których wzór jest bardziej widoczny i gra główną rolę. Warto zwrócić również uwagę na rozmiary zastawy, czyli parametry takie jak pojemność filiżanek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium