W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Amatorzy domowych nalewek potrzebują zestawów naczyń do ich serwowania. Szklane karafki i kieliszki będą tutaj najodpowiedniejszymi naczyniami, które wyeksponuja barwę trunku i pozwola na jego wygodne serwowanie.

Karafki, kieliszki, komplety do nalewek

Dobrze by było, gdyby naczynia, w których podamy alkohol prezentowały się w elegancki sposób, zwłaszcza jeżeli serwujemy alkohol naszym gościom. Sklep TwójPasaż. pl posiada bogatą ofertę kieliszków do wina, wódki czy nalewek. Wybierać możemy spośród kieliszków do szampana czy różnych rodzajów wina. Zakupić możemy także zestaw kieliszków do wódki czy nalewek.

Osobną kategorią są karafki. Naczynie do wina to butelka otwarta, czasem o fantazyjnym kształcie. Wino spożywamy od razu, po zaserwowaniu, więc nie jest potrzebny korek. Karafki do nalewek mają korki, które zabezpieczają je przed zwietrzeniem. Nalewki mogą stać w pomieszczeniu nawet długi czas, w temperaturze pokojowej, takie warunki nie mają wpływu na właściwości napoju. Ozdobna karafka z zawartością jest także stylową ozdobą salonu czy jadalni, zatem ważne jest, by było to naczynie atrakcyjne wizualnie.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium