Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Obraz - Czas wilków Obraz - Czas wilków
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Lis w lesie Obraz - Lis w lesie
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Muzyczny duet Obraz - Muzyczny duet
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 234,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Niedźwiedź w lesie Obraz - Niedźwiedź w lesie
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Pan Małpa Obraz - Pan Małpa
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Słodka mała panda Obraz - Słodka mała panda
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Złoty jeleń Obraz - Złoty jeleń
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obraz - Złoty lew Obraz - Złoty lew
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej

Ciekawe formy przedstawiania zwierząt

 
Obrazy ze zwierzętami nie zawsze muszą być dokładnym odzwierciedleniem ich wyłącznie w naturalnym środowisku. Niemalże od zawsze zwierzęta były uwieczniane w dość abstrakcyjnych formach przez wielu znanych i cenionych malarzy. Ciekawe barwy czy interpretacje spotykają się z niezwykle korzystnym odbiorem osób, które są zainteresowane zakupem nietuzinkowych obrazów. Tego typu obrazy bardzo często wybierane są przede wszystkim do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu.


Inne zwierzęta – a jakże ciekawe

 
Niezwykle interesującą formą przedstawiania zwierząt jest stylizowanie ich na ludzi. Pokazane w ubraniach czy w sytuacjach, w których na co dzień spotkać można tylko człowieka, sprawiają, że obrazy nabierają niecodziennego wyglądu a często również ukrytego znaczenia. Niezwykle często taki obraz na ścianie w salonie może być powodem toczonej długo dyskusji. Ponadto sam w sobie jest także bardzo interesującym dodatkiem do każdego wnętrza. Wybierane są nie tylko do salonu, ale także do pokoju nastolatka czy niezwykle często jako element dekoracyjny w biurach. Obecnie ilość wzorów takich obrazów rośnie coraz szybciej, dzięki czemu zainteresowane zakupem osoby mają z pewnością znacznie lepszy wybór. Często takie obrazy charakteryzują się bardzo jaskrawą i kontrastową gamą barw, wykorzystanych do ich stworzenia. To powoduje, że bez problemu pasują praktycznie do każdego wnętrza, a ponadto umieszczone nawet samodzielnie na ścianie, doskonale się komponują i jednocześnie od razu przyciągają spojrzenia.


Obraz w obrazie - ciekawa forma przedstawiania zwierząt

 
Wiele obrazów przedstawiających zwierzęta tworzonych jest w formie swoistego obrazu w obrazie. Głównym motywem jest konkretne zwierzę, jednak w jego kształcie odnaleźć można inny obraz, często przedstawiający na przykład przyrodę. Jesienny las namalowany w kształcie lisa to jeden z bardzo ciekawych przykładów takiej właśnie formy tworzenia interesujących obrazów. Takie przedstawianie zwierząt to niezwykle interesujący, nowoczesny sposób, który czyni z takich obrazów nietuzinkowy i niepowtarzalny dodatek. Takie obrazy ciekawie się prezentują także wtedy, gdy są w formie tryptyków lub podobnych obrazów modułowych, wieloczęściowych obrazów. Dzięki temu można przy ich pomocy w bardzo interesujący sposób ciekawie zaaranżować ścianę. Bardzo dobrze sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym.
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium