Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ekrany projekcyjne - na prezentacje, szkolenia, do szkół i biur

Projekty i ich prezentacja wymagają właściwej oprawy. Odchodzi się już od tej czysto graficznej, gdzie stosuje się tablice magnetyczne, a na nich przypinane grafiki bądź drukowane na papierze wielkoformatowym wykresy. Dziś prezentacja ma być atrakcyjna pod względem wizualnym, ale również prosta w przygotowaniu, przynajmniej w założeniu. Prezentację przygotowaną na komputerze można wyświetlić na ekranie projekcyjnym, dlatego wyposażenie firmy w taki sprzęt jest bardzo istotne.

Ekrany projekcyjne - dobierz odpowiedni model do własnych potrzeb

W naszej ofercie znalazły się ekrany projekcyjne wykonane z włókna winylu, które potrafią oddawać obraz w wersji HD. Oczywiście ostrość i jakość może być regulowana za pomocą sterowania pilotem. Sam projektor można łatwo podłączyć do dowolnego źródła, także komputera, przy pomocy kabla. Odpowiednia wielkość ekranu jest bardzo istotna, dlatego należy wziąć pod uwagę rozmiary sali konferencyjnej, a wielkość ekranu dostosować też do ilości wolnej przestrzeni. Oczywiście na taki ekran nie potrzeba dużo miejsca zważywszy że jest wieszany na uchwycie, który służy również do jego zwijania i rozwijania w razie potrzeby. Z pewnością w firmach, gdzie często organizuje się prezentacje projektowe taki sprzęt jest niezbędny.

Ekrany projekcyjne - doskonały sposób doposażenia sali konferencyjnej

Często sale konferencyjne nie służą jednej firmie, a dodatkowo są wynajmowane na godziny. W takiej sytuacji konieczne jest zadbanie o wyposażenie najnowszej generacji. Zatem projektor to konieczność, podobnie jak odpowiedni system nagłośnienia. W przypadku ekranu projekcyjnego niezwykle istotne znaczenie ma szeroki kąt widzenia, wszak wyświetlany obraz, niezależnie czy jest to film czy grafika musi być widoczny z każdego kąta sali, tak by oglądanie prezentowanych treści dla odbiorców było komfortowe. Warto zauważyć, że ekran można zamontować nie tylko na odległej ścianie, ale w każdym miejscu w pomieszczeniu, gdyż dzięki odpowiedniemu mocowaniu może być umieszczony zarówno na ścianie, jak i pod sufitem. Nie bez znaczenia jest fakt, że ekran projekcyjny jest niezwykle designerski dzięki metalowej obudowie, w której jest chowany. Warto wybierać najlepsze produkty multimedialne dostępne w naszym sklepie twojpasaz.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium