W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dzwonek do drzwi to bardzo funkcjonalne urządzenie, przydatne w każdym domostwie. O wyborze konkretnego modelu nie powinien jednak decydować jedynie dźwięk, gdyż równie ważny jest sposób montażu. To urządzenie jest niezwykle przydatne kiedy tradycyjne pukanie zawodzi, czyli w większych czy ogrodzonych domach. Na rynku jest wiele propozycji dzwonków okablowanych bądź bezprzewodowych.

Dzwonki okablowane


To tradycyjny rodzaj dzwonków stosowany zazwyczaj w domach. W urządzeniach tego typu, przewody są podpinane do elektrycznej sieci, a kable łączą przycisk dzwonka z odbiornikiem znajdującym się w domu. Dzięki stałemu zasileniu, nie ma sytuacji, w której dzwonek przestanie działać, z powodu wyczerpania się baterii więc na pewno nie przegapimy żadnego gościa. Sam montaż jest jednak dość wymagający, ponieważ trzeba jakoś ukryć całe okablowanie. Najlepiej więc pomyśleć o montażu takiego dzwonka podczas przeprowadzania remontu czy budowy domu. Niestety minusem tego typu urządzeń jest możliwość występowania częstych awarii.

Dzwonki bezprzewodowe


To świetna alternatywa dla tradycyjnych dzwonków, gdyż działanie tych bezprzewodowych, nie wiąże się z koniecznością inwazyjnych prac związanych z okablowaniem, gdyż sygnał przekazywany jest drogą radiową. Ich niewątpliwą zaletą jest szybki montaż, który wymaga jedynie przyklejenia urządzeń w wybranym przez siebie miejscu. Niestety wbudowany akumulator dość szybko się wyczerpuje. Zasięg w dzwonkach wynosi od 15 do 20 metrów, natomiast droższe wersje mogą działać nawet w odległości 100 metrów. Prosty model takiego dzwonka można znaleźć już za około 30 złotych.

O czym jeszcze trzeba pamiętać?


Jeśli dzwonek ma znajdować się na zewnątrz, trzeba szukać takiego, który jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne od mrozu, deszczu i wilgoci do wysokich temperatur. W takim przypadku nie sprawdzą się też dzwonki działające pod napięciem 230V, gdyż nie będzie to bezpieczne.

Dźwięk dzwonka


Przy wyborze dzwonka, równie ważnym kryterium jest jego dźwięk. Obecnie wybór jest bardzo duży więc możemy wybierać spośród wielu różnych melodii. W nowoczesnych dzwonkach wgrane jest kilka różnych dźwięków, dlatego też możemy je zmieniać zgodnie z upodobaniem. Ponadto, istnieje też możliwość regulacji głośności, co jest też niezwykle przydatne.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium