Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja


Czerń i biel na obrazie do każdego wnętrza


Czarno-białe obrazy to niezwykle interesujący element dekoracji wnętrz. Ich zaletą jest to, że bardzo często są dzięki takiej tonacji barw znacznie bardziej widoczne. Szczególnie w tych wnętrzach, gdzie do ich urządzania wykorzystano wiele kolorów, przełamanie ich przy pomocy czarno-białych obrazów daje bardzo ciekawe efekty. Są one doskonale widoczne na każdym tle, ponadto stanowią element, który z pewnością przyciąga spojrzenia. Czarno-białe obrazy można obecnie znaleźć w bardzo wielu kategoriach. Szczególną stanowią zarysy sylwetek, które pozwalają na uruchomienie wyobraźni patrzących na nie osób. Często w pierwszym momencie można mieć wrażenie, że te obrazy są niedokończone, jednakże w tym właśnie tkwi ich cały urok.


Pejzaże i postacie w bieli i w czerni

 
Ciekawą kategorią, jak chodzi o czarno-białe obrazy są prace bardziej i mniej znanych twórców, pokazane w tych barwach. Zyskują one dzięki temu nowe wcielenia, nadając wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Tego typu obrazy niezwykle ciekawie prezentują się we wnętrzach, uznawanych za nowoczesne. Zazwyczaj są one urządzane w jednolitej kolorystyce, często dominują w nich szarości i biel. Odpowiednio dobrany obraz w czarno-białej kolorystyce może w ciekawy sposób przełamać surowość takiego wnętrza i sprawić, że będzie ono wyglądało znacznie ciekawiej i nieco przytulniej. Bez problemu można znaleźć reprodukcje twórczości znanych artystów właśnie w odcieniach bieli i czerni, co często nadaje im zupełnie nowego i niecodziennego wyglądu.


Jak wybrać czarno-białe obrazy

 
Wybór czarno-białych obrazów nie jest często łatwym zadaniem, między innymi ze względu na ilość motywów i wzorów. Wiele z nich doskonale prezentuje się zarówno w ramach jak i bez nich, oczywiście w zależności od tego,  na jakim tle będą prezentowane. Dobrze jest, jeżeli wyraźnie odcinają się na tle ściany, dlatego, jeżeli tło obrazu jest białe i tak samo biała jest ściana, na której obraz ma być powieszony, dobranie kontrastowej ramy pozwoli na doskonałe jego wyeksponowanie. Na ciemnej lub kolorowej ścianie można zrezygnować z obramowania, zazwyczaj bowiem obraz nawet bez ram doskonale odróżnia się na ich tle. Czarno-białe obrazy doskonale wyglądają w kolorowych wnętrzach, gdzie z powodu swoich barw wyróżniają się na tle innych kolorów.
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium