Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Bez choinek nie ma świąt Bożego Narodzenia. Są jednym z najbardziej tradycyjnych symboli świątecznych, choć w Polsce pojawiły się dopiero w XIX wieku. Choinki zdobią nie tylko nasze domy, ale już od początku grudnia dekorują galerie handlowe i mniejsze sklepy. Te dekoracje bożonarodzeniowe przypominają najpierw o radosnym czasie przygotowań do świąt, potem tworzą ciepły klimat sprzyjający przeżywaniu religijnych wzruszeń, towarzyszą spotkaniom rodzinnym przy świątecznym stole.

Naturalne, sztuczne czy choinka LED?

Sztuczne choinki czy naturalne? – oto jest pytanie. Te pierwsze do złudzenia przypominają prawdziwe drzewka, choć są od nich jeszcze piękniejsze - mają więcej gałęzi i bujniejsze igliwie. Nie posiadają jednak leśnego, żywicznego zapachu. Choinki naturalne mają wiele zalet i jedną, ale bardzo znaczącą wadę: ich żywot jest krótki, ponieważ igiełki szybko opadają. Poza tym szkoda drzewek, niech sobie dalej rosną w lasach, ogrodach czy na plantacjach. Miłośnicy świątecznych tradycji mają do wyboru jeszcze jedną opcję: świecąca choinka z lampek.

Dla kogo choinka z lampek?

W salonie nic nie zastąpi dużej choinki, bogatej w ozdoby świąteczne. Jednakże pozostałe pomieszczenia domu też domagają się bożonarodzeniowej oprawy. Co więcej, balkon i taras również wypadałoby uroczyście przystroić, a i ogród nie może pozostawać szary i smutny. W tych wszystkich miejscach warto ustawić małe choinki, które nie wymagają już bombek czy kolorowych łańcuchów, bo same w sobie są dekoracją. Choinkaz lampek ustawiona na zewnątrz cieszy nie tylko domowników, ale też przechodniów i sąsiadów, podkreślając znaczenie świąt Bożego Narodzenia jako czasu radości, czasu spajającego rodzinę i całą społeczność miasta czy wsi.

Szczególnie mała choinka LED będzie przydatna w sklepach, gdzie ustawiona w witrynie czy na ladzie, towarzyszy gorączce przedświątecznych zakupów. Takie dekoracje bożonarodzeniowe są niekłopotliwe w użytkowaniu, dlatego doskonale nadają się do biur, hoteli i firm, by pracowników i klientów łączyła wspólnota uczuć oraz emocji.

Choinka LED w ogrodzie

Najpiękniejszą ozdobą ogrodu jest „puchowy śniegu tren” – jak w starej piosence. Jednak o taką dekorację coraz trudniej. A nawet gdy białego puchu jest dosyć, warto, by po zmierzchu lśnił w blasku, jaki daje choinka z lampek. Taka ozdoba zastąpi inne ogrodowe lampy. Można ich ustawić kilka, by oświetlały najładniejsze miejsca w zimowym ogrodzie, lub poprzestać na jednej, eksponując ją w centralnym, widocznym z ulicy miejscu.

Choinka LED jest bezpiecznym urządzeniem, odpornym na warunki pogodowe. Jest trwała, dlatego może cieszyć przez wiele sezonów. Jej eksploatacja w bardzo niewielkim stopniu przyczynia się do podwyższenia rachunku za prąd.

Witraż choinka, czyli jeszcze więcej ozdób do wyboru!

Kształt drzewka może zdobić nie tylko salon. Kolorowa dekoracja uprzyjemni każde pomieszczenie i biuro. Witraż choinka wygląda szczególnie ciekawie na oknie, gdzie rozprasza światło dnia, a w Wigilię przeniknie przez nią blask gwiazdki, wypełniając całe pomieszczenie magią.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium