W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Bombki świecące – święta wielu odcieni

Zastanawiasz się pewnie, czy dekoracje świetlne na Twoim drzewku to przesada. Masz wątpliwości, czy nie będą prezentowały się one tandetnie – przysłowiowy hit czy kit? Bombki LED to jednak magia w postaci światła zamkniętego w szklanym kloszu lub rozświetlająca dziesiątki przezroczystych kwiatków. Dekoracje świąteczne nigdy nie są nudne! Sklep internetowy TwojPasaz.pl udowadnia, że nawet kolorowy miszmasz jest praktyką wskazaną o tej wyjątkowej porze roku!

Bombki LED – przede wszystkim energooszczędne

Bombki świecące dzięki energooszczędnym diodom umieszczonym w środku dekoracji spełniają normy bezpieczeństwa i są rozwiązanie ekologicznym. Obniżone zużycie energii zapewnia niskie koszty przy włączonym oświetleniu choinki przez cały sezon świąteczny. Zostawiając przypadkowo włączone światełka na cały dzień, nie musisz martwić się o konsekwencje. Bombki LED nie nagrzewają się, a co za tym idzie, także na sztucznych choinkach będą rozwiązaniem bezpiecznym. Dostępne w naszym sklepie modele bombek świecących posiadają diody zamknięte w szklanym kloszu lub małych akrylowych kwiatkach.

Dekoracje świąteczne nie tylko na choinkę

Bombki świecące sprawdzą się nie tylko na świątecznym drzewku. Modele o większych wymiarach wykorzystywane są np. do dekoracji witryn sklepowych. Szczególnie popularne są tu zasilane sieciowo kule LED złożone z ciasno ułożonych, przezroczystych kwiatków. Z kolei bombki zasilane bakteryjnie dają znacznie więcej możliwości zastosowań. Bez ograniczających przewodów mogą być stosowane w niemal dowolnym miejscu. Do dekoracji świątecznego stołu lub jako element wieńców. Przezroczyste przewody umożliwiają łatwe ich ukrycie między gałązkami i innymi dekoracjami świątecznymi. Czasem mogą stanowić dodatkowy element ozdobny, dzięki rozpraszaniu światła tworzącemu delikatną poświatę.

Bombki LED – jakie wybrać?

Najprostszy podział dotyczy rodzaju zasilania: sieciowego lub na baterie. I to właśnie od tego najczęściej zależy końcowa decyzja dotycząca wyboru rodzaju nie tylko bombek świecących, ale i innych dekoracji świątecznych. Zasilanie sieciowe oznacza zazwyczaj intensywniejsze światło, a przez to produkt taki może być stosowany jako dodatkowe oświetlenie pomieszczenia. W przypadku dekoracji zasilanych sieciowo można stosować większą ilość diod bez obaw o straty w jakości i natężenia światła. Jedyne, o co musisz się zatroszczyć to bliskość gniazdka zasilającego lub zastosowanie dodatkowego przedłużacza.

Główną zaletą dekoracji z zasilaniem na baterie jest brak ograniczeń co do miejsca ich stosowania w mieszaniu. Krótki przewód łączący bombkę LED z pojemnikiem na baterie umożliwia jego łatwe ukrycie. Dzięki przezroczystej izolacji przewód jest niemal całkowicie niewidoczny. W większości przypadków wystarczą tylko trzy baterie AA, by zapewnić setki godzin pracy urządzenia.

Dekoracje świąteczne

Czas Świąt kojarzy się z kolorowymi dekoracjami domów, ulic i galerii handlowych. Wszystko mieni się kolorami. Światełka rozświetlają ulice, gdy zmrok zapada coraz szybciej. Atmosfera ciepła i wszechobecnej radości wprawia wszystkich w uśmiech. Dekoracje świąteczne uwydatniają magię płynącą z tego wspaniałego okresu. Magiczne bombki LED wprowadzą ten urok również do domu. Wieczory wypełnią się przyjemnym, stonowanym światłem. Urokliwa przestrzeń będzie sprzyjać sympatii, jaką darzą siebie nawzajem domownicy i goście. Rozświetl choinkę niepowtarzalnymi bombkami!

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium