Menu

Sklep wędkarski

Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


Miasto w domu - Berlin na obrazach


Berlin to miasto o ciekawej historii, także tej współczesnej. Pełne zabytków, charakterystycznych miejsc, symboli - z pewnością jest miejscem szczególnym. Wprawdzie dzisiaj podróż do Berlina nie zajmuje zbyt wiele czasu, jednakże pomimo tego wiele osób poszukuje obrazów, które przedstawiają to miasto w bardzo różnorodnych ujęciach. To miasto fascynuje zwiedzających znajdującymi się w nim zabytkami, jak również pięknymi widokami.
 
Wiele osób, które je odwiedziły, decyduje się na kupno obrazów przedstawiających widoki Berlina, ponieważ dzięki temu mogą się nimi znacznie dłużej cieszyć. Do tych miejsc, które często uwieczniane są na obrazach, zalicza się między innymi Brama Brandenburska. Berlin to także wiele innych ciekawych miejsc. Z pewnością należą do nich berlińskie dworce, które nie zawsze są zauważane i doceniane. Jednym z najciekawszych jest kolejowy dworzec główny, zmodernizowany i rozbudowany w ostatnich latach, który imponuje swoją wielkością oraz zastosowanymi rozwiązaniami architektonicznymi.


Obrazy z Berlinem – gdzie je powiesić

 
Berlin to miasto o ciekawej architekturze, a takie pasują praktycznie do każdego wnętrza. Oczywiście ich wybór powinien być podyktowany miejscem, w którym go powiesimy, jego oświetleniem czy kolorystyką pomieszczenia, mebli i dodatków które się w nim znajdują. Berlin nocą czy obrazy przedstawiające jego pejzaż w ciemnych barwach, znacznie lepiej wpasują się tam, gdzie jest więcej światła. Nie tylko będą ciekawym dla nich kontrastem, ale będą także o wiele lepiej wyeksponowane, przyciągając spojrzenia. Ponadto jasne pomieszczenie sprawi, że znajdujące się na obrazie detale będą o wiele lepiej widoczne. Widoki Berlina utrwalone w letni dzień, wspaniale będą się prezentować w każdym pomieszczeniu a do ciemnych wniosą nieco światła i świeżości. Podobnie jak wiele innych obrazów przedstawiających metropolie, te z Berlinem i jego najciekawszymi miejscami z pewnością idealnie dopasują się do wnętrz utrzymanych w dość surowym, oszczędnym stylu, tworząc idealną ozdobę tych pomieszczeń.


Rama czy jednak bez niej?

 
Częstym problemem klientów, którzy decydują się na zakup obrazów z widokami przedstawiającymi miasto jest to, czy zdecydować się na zakup obrazów z ramą czy jednak z niej zrezygnować. Dużo zależy tutaj od tego, do jakich pomieszczeń jest on przeznaczony. Do tych umeblowanych w tradycyjnym stylu znacznie lepiej sprawdzą się obrazy w ramach, bowiem dzięki nim będą tworzyć spójną całość. Jednakże gdy mowa o wnętrzach bardziej nowoczesnych, industrialnych śmiało można zrezygnować z ram.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium