Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Antena TV - odbieraj programy telewizji naziemnej w najwyższej jakości

Wykonanie prawidłowej instalacji telewizyjnej jest niezwykle ważne. Warto stosować takie rozwiązania, które to umożliwiają. Dobór prawidłowej anteny ma tutaj kluczowe znaczenie. Dzięki niej można zwiększyć moc emisyjną kanału emitowanego w obiekcie.

Wybór anteny ma znaczenie

Decydując się na zakup anteny należy zwrócić uwagę na jej rodzaj. Warto zauważyć, że stosowanie anteny wewnętrznej pozwala na umieszczenie jej w dowolnym miejscu i nie zajmuje przy tym wiele przestrzeni. Taka antena sprawdzi się nawet w pokojach o niewielkiej kubaturze i stanowi przy tym ozdobę pomieszczenia. Warto również zauważyć, że wbrew pozorom antena wewnętrzna doskonale odbiera sygnał, szczególnie w dużych miastach, gdyż znajduje się blisko głównego nadajnika cyfrowej telewizji naziemnej. Również w wieżowcach i wysokich blokach, antena wewnętrzna ma rację bytu. Należy tylko zadbać o jej odpowiednią lokalizację. W tym przypadku powinna znajdować się blisko okna.

Zwróć uwagę na parametry techniczne

Decydując się na zakup anteny należy zwrócić uwagę na parametry techniczne. Na samym początku należy zwrócić uwagę czy jest to urządzenie pasywne czy aktywne. Tutaj warto wiedzieć, że antena pasywna nie posiada przedwzmacniacza antenowego, dlatego dla lepszych efektów warto wybierać urządzenia do których można dobrać takowy wzmacniacz. W ten sposób nie trzeba obawiać się o zakłócenia sygnału. Można również wybrać model, który ma bezpośrednio wbudowany wzmacniacz. Należy także zwrócić uwagę na długość kabla. Jeżeli antena ma znajdować się dalej od odbiornika telewizyjnego to warto wybrać taką z dłuższym kablem. Doskonały wyborem jest modeli AT 49 LTE. Dzięki niemu można bez problemu odbierać kanały które są dostępne w bezpłatnej ofercie, czyli nawet kilkadziesiąt kanałów TV oraz kanałów radiowych. Aby zminimalizować niepożądane zakłócenia sygnału taka antena została wyposażona w filtry 4G/LTE/GSM co stanowi kolejną jej zaletę. Jednocześnie antena eliminuje szumy i dzięki temu jakość odtwarzanych programów jest jeszcze większa. Warto także zdecydować się na wzmacniacz antenowy, dzięki któremu jakość sygnału jest lepsza i sprawdzi się szczególnie w miejscach, gdzie odległość od głównego źródła nadawania jest stosunkowo duża.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium