W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Akcesoria kominkowe to komfort użytkowania kominka

Przyjemnie płonące drewno w kominku, w którego cieple ogrzewają się domownicy to obrazek kojarzący się z bezpieczeństwem i rodzinną atmosferą. Jednak kominek - zupełnie jak inne miejsca w naszym domu - wymagają regularnej pielęgnacji i czyszczenia, aby cieszyły właściciela przez długi okres. Zdarzy się nam zapomnieć, że użytkowanie takiego paleniska wiąże się z koniecznością zakupienia niezbędnych pogrzebaczy, szufelek czy płynów do sprzątania. Oferowane przez nas akcesoria kominkowe doskonale spełniają swoją funkcję użytkową, jak również swoim estetycznym wyglądem stanowią dekorację samą w sobie.

Pogrzebacz i inne akcesoria

Podstawowymi narzędziami wchodzącymi w skład akcesoriów kominkowych są pogrzebacze, miotełki, wybieraki, szufelki i szczypce. Pierwsze narzędzie przyda nam się przy rozgarnianiu żaru oraz przy dokładaniu drewna w taki sposób, by uniknąć oparzeń i bezpośredniego kontaktu z ogniem. Zestaw zmiotki z szuflą będzie użyteczny do wymiatania popiołu oraz drobnych kawałków drewna po zakończeniu użytkowania kominka, a przy dużym nagromadzeniu spopielonych resztek możemy wspomóc się wybierakiem. Szczypce natomiast przydadzą się do zebrania niespalonych kawałków gałęzi lub do przesuwania ich w trakcie procesu spalania drewna. Po uprzątnięciu paleniska warto zastosować preparaty przeznaczone do sprzątania kominków, by utrzymać palenisko w czystości.

Odkurzacz do kominka

Dodatkami wartymi zakupu są również parawany osłaniające palenisko, odkurzacze kominkowe, kosze i stojaki na drewno. Pierwszy z elementów jest niemal obowiązkowy w sytuacji, gdy posiadamy otwarte palenisko zamiast zamykanego kominka. Parawan w skuteczny sposób zabezpieczy okolice paleniska przed wypadaniem gorącego drewna z żaru, co nie tylko mogłoby zniszczyć posadzkę wokół kominka, ale i spowodować zagrożenie pożarowe.

Odkurzacze kominkowe to naturalna i wygodna alternatywa dla miotełek, wybieraków i szufli - trzeba tylko pamiętać, by popiół był nieco ostygnięty przed rozpoczęciem sprzątania. Kosze i stojaki na drewno przydadzą się w sytuacji, gdy nie będziemy chcieli co chwila wychodzić do składzika lub schodzić do piwnicy po drewno. Otwarte stojaki na drewno umożliwią również schnięcie drewna, dzięki czemu zyska ona jakość opałową.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium