Sklep wędkarski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Akcesoria do szklarni ogrodowych

Jeżeli jesteś już posiadaczem szklarni ogrodowej, zapewne zdążyłeś zauważyć, że w niektórych sytuacjach brakuje Ci kilku dodatkowych elementów, które ułatwiają jej użytkowanie. Jakie elementy szczególnie powinny zwrócić Twoją uwagę? Przede wszystkim praktyczne, trwałe i solidne. Dzięki temu ustawiona w ogrodzie szklarnia lub tunel foliowy będzie sprawdzał się jeszcze lepiej.

Fundament do szklarni

Otwarte przestrzenie gwarantują dużą ilość promieni słonecznych, które mogą wpływać korzystnie na równomierny wzrost znajdujących się w niej roślin. To także wygoda wykonywania wielu prac porządkowych przy użyciu nawet większych narzędzi ogrodowych - bez przeciskania się ciasnymi alejkami. Jednak w niektórych przypadkach duża przestrzeń w ogrodzie może stanowić wyzwanie dla ogrodnika, który zdecyduje się na ustawienie w nim szklarni ogrodowej. Gęsta roślinność i zabudowania zmniejszają natężenie wiatru napierającego na ściany szklarni. W przypadku otwartych przestrzeni nie istnieje żadna bariera, co w skrajnych przypadkach może doprowadzić do jej uszkodzenia, a nawet zniszczenia.

Fundament do szklarni to konstrukcja o dużej stabilności, co znacząco przekłada się na stabilność szklarni znajdującej się na otwartej przestrzeni. Dzięki takiemu mocowaniu nie musisz obawiać się silnego wiatru. Szklarnia na fundamencie stalowym to znaczna poprawa bezpieczeństwa użytkowania, bez konieczności stawiania trwałych betonowych konstrukcji.

Akcesoria do prac ogrodowych

Część roślin uprawianych w szklarniach wymaga regularnego przesadzania, nawożenia i innych prac pielęgnacyjnych. Ciągłe schylanie się i niewygodne stanowisko owocuje regularnie występującym bólem pleców. Akcesoria do szklarni mogą pomóc Ci zminimalizować ten problem, a konkretnie regał do szklarni. To dzięki niemu utrzymasz porządek i przechowasz chwilowo niepotrzebne doniczki, narzędzia czy rękawice.

Pracuj wygodnie

Praca w ogrodzie bywa męcząca, jednak widok stopniowo rozwijających się liści i smak świeżych warzyw potrafi wynagrodzić największy trud. Dzięki szklarniom i akcesoriom znacznie łatwiej uzyskasz pożądany efekt. Zraszacze, kompostowniki czy wiele innych produktów to doskonały sposób, by każdego roku cieszyć się satysfakcjonującymi plonami. Sprawdź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium