W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią prosimy lokalnych klientów o składanie zamówień przez internet lub telefonicznie. Odbiór towaru będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

O firmie
więcej niż sklep internetowy
Misja
Celem i ambicją firmy jest zapewnienie swoim Użytkownikom możliwości intuicyjnego i szybkiego wyszukania, zamówienia oraz kupna wszelkiego rodzaju towaru w Internetowym Pasażu Handlowym www.twojpasaz.pl. Dokładamy jednocześnie wszelkich starań, aby nasze produkty miały możliwie niską cenę, prezentując przy tym najwyższą jakość.

Stawiamy sobie trudne zadania, które są dla nas wyzwaniem, ponieważ priorytetem naszych działań jesti Zadowolony Klient. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikat CE, a znaczna większość także TUV oraz GS.
raz
Profil
Nasza działalność opiera się na sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Dynamika i elastyczność działań skłania nas do ciągłego poszukiwania nowych partnerów zarówno w kraju jak i za granicą.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych pozycji atrakcyjnych cenowo.

Umożliwiamy również realizację indywidualnych projektów i nietypowych zamówień.
Współpraca
Mamy zdolność do przyjmowania ogromnych ilości małych i dużych zamówień z Polski jak i z całej Europy.

To wszystko jest możliwe dzięki naszej platformie hurtowniak.pl Gdzie umożliwiamy sprzedaż na zasadzie dropshippingu - nie ma konieczności zakupu towaru i prowadzenia własnego magazynu. Produkty wprowadzone są w Sklepach Partnerskich w sposób automatyczny, przy pomocy pliku XML. Sprawdź ile możesz zyskać dzięki naszej platformie
dwa
Historia
 • 2016

  Obecnie trwają prace nad wersją responsywną naszej strony. Dzięki temu będzie jeszcze bardziej przyjazna na urządzenia mobilne, inerfejs będzie jeszcze prostszy i łatwiejszy w obsłudze. Nasz zespół powiększył się o kilku specjalistów w dziale IT oraz BOK.
 • 2015

  W 2015 uruchomiliśmy także blog z poradami i przydatnymi artykułami dostępny pod adresem: www.twojpasaz.pl/blog
 • 2014

  Rok 2014 to rozbudowa magazynów i biur. Powiększenie naszej kadry pozwoliło dotrzeć do większej rzeszy klientów i usprawnić obsługę.
 • 2013

  W listopadzie 2013 roku wprowadziliśmy płatności online PayU obsługujące wszystkie rodzaje internetowych kart płatniczych. Rozpoczęliśmy również publikację, krótkich porad i artykułów dostępnych tutaj.
 • 2012

  Nowe rozwiązania i propozycje dla naszych Partnerów Handlowych. W tej chwili istnieje możliwość rejestracji na naszej stronie www.hurtowniak.pl, gdzie uruchomiliśmy sprzedaż na zasadzie dropshippingu.
 • 2011

  Rok 2011 to kolejne, coraz trudniejsze wyzwania, a wśród kolejne sukcesy w pozyskiwaniu kontrahentów.
 • 2009-2010

  W 2009 i 2010 roku podjęliśmy kolejne wyzwania związane z modyfikacja zaplecza informatycznego oraz administracją pasażu internetowego.
 • 2008

  Rok 2008 to ciągły rozwój sprzedaży oraz modernizacja infrastruktury magazynowej. Zwiększyliśmy powierzchnię składową dla produktów oferowanych w naszym sklepie a także unowocześniliśmy i usprawniliśmy zaplecze magazynowe, co w znacznym stopniu wpłynęło na jakość obsługi naszych Klientów.
 • 2007

  To kolejni kontrahenci w Polsce i za granicą, znacznie bogatsza oferta firmy oraz nowe przedsięwzięcie dotyczące sprzedaży hurtowej.
 • 2006

  To był przełom – powstała nowa strona internetowa, a nasza oferta rozszerzyła się o akcesoria, sprzęt i urządzenia biurowe firmy Filux. Wysokiej jakości sprzęt biurowy, urządzenia biurowe oraz maszyny biurowe, spełniają rygorystyczne normy europejskie – zarówno jakościowe jak i bezpieczeństwa.
 • 2005

  Od 2005 roku nasz Internetowy Pasaż Handlowy, działający także jako sklep internetowy z siedzibą w Zielonej Górze, poszerzył asortyment sprzętu rekreacyjnego o najbogatszą w kraju ofertę stołów piłkarskich (piłkarzyków). Nasza oferta stale się rozrasta, dzięki czemu jesteśmy wiodącym dystrybutorem w tym asortymencie, oferując również stoły bilardowe, akcesoria do bilarda, cymbergaje, darty, trampoliny, dmuchańce, latawce oraz wiele innych popularnych lub rzadziej spotykanych produktów.
 • 2004

  Firma rozpoczęła swą działalność w 2004 roku – wówczas pod nazwą Twój Partner. Przeszła duże zmiany, pozyskała wielu partnerów i przeistoczyła się w Internetowy Pasaż Handlowy pod nazwą TwójPasaż.pl. Największy i pierwszy pasaż handlowy z asortymentem dla domu, ogrodu, warsztatu, biura oraz akcesoriami sportowymi, rekreacyjnymi i turystycznymi.
Pracuj z nami
Pracujesz z pasją?
Uwielbiasz nowe technologoie?
I szukasz wyjątkowego miejsca pracy?
Zobacz aktualne oferty pracy
Szybki kontakt
infolinia: 68 506 50 56
pasaz@twojpasaz.pl
lub
Formularz kontaktowy
Współpraca
Chcesz sprzedawać nasze produkty na swojej stronie internetowej? Dołącz do naszego Programu Partnerskiego
Sprawdź warunki
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium